Naze ile F450

Doğukan Akdemir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba geçen yaz aldığım syma x5hc dronu sattım şimdi sıfırdan f450 dronu yapmak istiyorum rc hakkinda pek bilgim yok bu harika forumda yardimlarinizi bekliyorum . Aliexpress den buldugum parcalari yazayim :
F450 frame
A2212 1000kv motor
30A esc
1045 props
Naze32(10dof/6dof dof ne bilmiyorum :( )
Flysky i-6 6ch set
Fpv icin ;
700 tvl kamera
Fpv 48ch 5.8g 600mw alıcı verici RC832 TS832
7" monitör
Pil henuz secmedim
Parcalar uyumlu mu ? Ve gps ne onerirsiniz .
Fikirlerinizi bekliyorum :RCKolik:

Naze ile F450

Naze kontrol kartına gps bağlayıp kullanan ya bir arkadaş bulursun ya bulamazsın forumda tahminim.

Bence naze ile kur ekonomik ve ayarları kolay olur. Sonra alışınca apm ve GPS al keyfine bak

DragonFLY...

Naze ile F450

Peki motorlar falan uyumlumu ve ben gps i otomatik eve dönüş için istiyorum bunun için ne kullanmam gerekir
Yardımın için teşekkürler :RCKolik:

Naze ile F450

doğukan akdemir' Alıntı:
Peki motorlar falan uyumlumu ve ben gps i otomatik eve dönüş için istiyorum bunun için ne kullanmam gerekir
Yardımın için teşekkürler :RCKolik:
Motorlar ve proplar tipik f450 için uygundur.

Ama bu konfigürasyon dan çok birşey bekleme, hem gimbal, hem verici vs ekleyip 12-15 dk lardan fazla uçuş elde edilemez.

Naze ye gps takmadım, (takılır mı bilmiyorum) forum da multikopter toplama ile ilgili birçok konu var, mümkün mertebe hepsini gözden geçirin çok faydası olacaktır.

DragonFLY...

Naze ile F450

5000 mAh pille sadece fpv ile kaç dk olur?

Naze ile F450

Bu dediğin sistemle 50 dolar bir artış oluyor zaten dronu fpv siz 150 dolara topluyorum senin sistemi alıştıktan sonra yapmak daha mantıklı geldi .
11.1v 45c 3s 4500 mAh batarya iyimidir kaç dk gider

Naze ile F450

Ortalama 10dk.

Yinede forum içinde 'havada kalma süresi hesaplama' konusuna bakınız...

DragonFLY...