Nereden Nereye

Ya ne yapsak biz de mi Quad geçsek acaba :) Tüm sektör özellikle son 3-5 senedir quada çalışıyor.
Mehmet abi şahsi görüşüm, yanlış da olabilir, evet quadlar çok zevkli çok heyacan verici ve ben de cok seviyorum ama asıl modelcilik işi uçakların kanatlarında yatıyor. Benim gözümde uçak modelciliği ve pilotluğu RC dünyasının en rütbeli/kıdemli bölgesi... İnşallah ilerde bana da nasip olur :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
Mehmet abi şahsi görüşüm, yanlış da olabilir, evet quadlar çok zevkli çok heyacan verici ve ben de cok seviyorum ama asıl modelcilik işi uçakların kanatlarında yatıyor. Benim gözümde uçak modelciliği ve pilotluğu RC dünyasının en rütbeli/kıdemli bölgesi... İnşallah ilerde bana da nasip olur :)
Rütbelendirmek bence "modelcilik" ruhuna aykırı ve aşağılayıcı birazcık. Ne yani şunu yapan daha modelci bunu yapan daha az modelci mi ? =) Gerçi ben modelci değil yarışçıyım o ayrı =)

Rütbelendirmek bence "modelcilik" ruhuna aykırı ve aşağılayıcı birazcık. Ne yani şunu yapan daha modelci bunu yapan daha az modelci mi ? =) Gerçi ben modelci değil yarışçıyım o ayrı =)
Tabi ki rütbelendirme veya aşağılama gibi bir niyetim yok. Yanlış anlamayın lütfen. Bir quad yarışçısı olabilmek de kolay bir iş değil, videonuzdan belli oluyor. Ama benim eskiden beri bu hobideki en büyük hayalim, herşeyiyle sıfırdan bir modeli kendim yapip onu semaya çjkartabilmektir. Tabi bunun için daha çok fırın ekmek yemem lazım.