Kutlama Nice senelere Hakan kardeşim

Sevgili kardeşim, dostum, hemşerim @Hakan Ülgenalp 'in bugün doğum günü.

Kendisine ailesi ile nice mutlu, huzurlu ve bol bol SCALE dolu seneler diliyoruz. :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Mutlu yıllar Hakan abi 🎂:halay:
Nice mutlu, sağlıklı seneler dilerim 🥳
Mutlu yıllar abi! Nice senelere! 🎂🎂🎂
Mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum 🙏🙏👏👏
Nice nice yaşlara... sağlıkla mutlulukla:saygilar:
Mutlu yıllar Hakan'cığıımmm :halay:🎂
Hakan abi sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum. 🙂🙂
Hakan abi nice yaşlara, her yaşın bir öncekinden güzel olsun özledik... :bravo: :bravo: :thumbup:
Mutlu yıllar Hakan abi :)
Başta kardeşim Mehmet Küçüksarı olmak üzere hepinize teker teker teşekkür ediyorum abilerim,kardeşlerim ,arkadaşlarım.Çok naziksiniz, beni gerçekten çok mutlu ettiniz :saygilar:
Sağolsun Mehmed'im hiç unutmadı zaten:saygilar:
Ben bu aralar aranızdan ve sahalardan biraz uzak kaldım, bu bahane ile herkesten bi fırsat özür diliyorum.Çok şükür öyle kötü bir durumum yok ,sağlık sıhhat iyi şükürler olsun ama zaman öyle ağır bir çuval oldu ki sırtıma, indirsem kaldıramayacağım, yürüsem gidemiyorum gibi bişey oldu .
Aslında hepimiz bu hisse ortağız tahmin edebiliyorum.Modellerim duruyor, ekipmanlar sağlam , ama hobiyi takip edebilecek ne o eski enerji ne de tat kaldı.
Zaman zaman modellerin tozunu silip , forumu uzaktan da olsa şöyle bi takip ediyorum , ve dua ediyorum , inşallah şöyle güzel bir buluşma olur bir gün , doya doya dostlari,arkadaşları görüp, eskileri yad etmek nasip olur diye umut ediyorum
Kendinize çok iyi bakın , Allah'a emanet olun sevgili dostlarım, abilerim,kardeşlerim :saygilar::bravo::bravo::bravo:

Doğum günün kutlu olsun Hakan.Sevdiklerinle ve :RCKolik:'le beraber sağlıklı, mutlu ve hobi ile dopdolu nice yaşlara.🎂:thumbup:

• Sevdim
Tepkiler: Hakan Ülgenalp