nine eagles solo pro 228p

ayahuasca

Yeni Uye
iyi akşamlar abilerim/kardeşlerim elimde nine eagles solo pro 228p model bir heli var ancak sorunu şu ki sürekli spin atmakta bilmedigimden sizin görüslerinizi alayım istedim ne yapabilirim ne olabilir diye?
şimdiden teşekkür ederim

videosunu çektim böyle işte

Deniz model 4 kanal sanirim.
Kuyruk, ana pallerin oluşturduğu torka karsi koyamiyor.
Bunun nedenleri
1. kuyruk palleri ters takilmis olabilir.
2.Kuyruk motor destegiyle dönüyorsa motor miadini doldurmus olabilir.
3.Anakart varsa kuyrugun kontrolunu saglayan mofsetler yanmis olabilir.
Kombinasyonlari denemek lazim kardesim. Ilk maddelerle kontrole başlayabilirsin.

Abi kuyruk motoru ayri calisiyor..
Bakayim biseyler yapabilecek miyim

Eskiden sıkıntı yokmus ancak bir kac kirim olmus sonra bu hale gelmiş peki nasil sorunu halledebilirim biraz daha bilgi verebilir misiniz rica etsem

Enteresan bir model. Zira kuyruk motorlu ama aynı zamanda Tork Tube'lu :rolleyes: Kuyruk motoru Fırçalı. Bu demektir ki ömrünü doldurmuş yeni bir motor istiyor olabilir.

Tork Tube olduğu için arka aktarma dişlilerinden birinde sorun olabilir. Yani Deniz her şeye tek tek bakman ve test etmen gerekecek ne yazık ki..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Teşekkür ederim abi...dediginizi yapayim bakim cozebilirsem ne mutlu bana :RCKolik:

Mehmet abi inceledim biraz kuyruk kısmında ki dişli kırılmış onu bulabilecegim bir yer var mi?

Bu model, nerede ise "walkera 180 D" nin aynısı. Walkera parçalarına bir bakın derim. ;)

deniz inan' Alıntı:
Mehmet abi inceledim biraz kuyruk kısmında ki dişli kırılmış onu bulabilecegim bir yer var mi?
Eğer o dişli kırık ise sorunu buldun demektir. Türkiye'de bulman bence oldukça zor ama Levent abi'nin önerisini mutlaka dikkate al derim.

Buna bir göz gezdirin derim,

Veee, müjdemi isterim; ;D

Levent Uygun' Alıntı:
Buna bir göz gezdirin derim,

Veee, müjdemi isterim; ;D

Helal sana Levent [emoji106]