NTV 'deki Güzel Hayat 6 Kasım 2016 Bakın Kim Çıkmış ?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Celal Pir ve Kalp-Damar Hastalıkları Uzmanı Dr. Demet Erciyes’le ‘Güzel Hayat’ta bu hafta ‘Mide sağlığı’ konuşulacak. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Sümer Yamaner, Mide sağlığını korumak için nasıl beslenmeli, nelere dikkat etmeli?, Hangi belirtiler hangi hastalığın işareti?, Mide hastalıklarında tedavi yöntemleri neler? sorularını yanıtlayacak. Güzel Hayat, Pazar 16.20’de NTV’de... :thumbup: :bravo: :halay:

25 dak programı izlemek için :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçen gün haberde hastanede kapıya sıkışan kediyi tekrar hayata döndürüyorlardi. Sümer abi çıkar mı diye kameranın doktoru göstermesini beklemiştim :D

Videoyu açtım sucuk zararli yazısını gördüm :eek:f:

Çekici parmağınıza vuruyorsunuz, parmağım acıyor diye bana geliyorsunuz. Müthiş.

Celal Pir'in hali tıpkı cessna almış acemi gibi. 19:17 deki soru ve Sümer beyin yüz ifadesi harika:laugh:

Cessna her yerde :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah yardımcınız olsun, hâlâ gülümsüyorum. İşiniz zor:laugh:

Abi bilgilendirdiğin için teşekkürler. sigarayı bıraktım, içen arkadaşlarımın bırakması içinden sürekli anlatıyorum ama kölesi olmuşlar bu illetin. :saygilar: :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Abi bilgilendirdiğin için teşekkürler. sigarayı bıraktım, içen arkadaşlarımın bırakması içinden sürekli anlatıyorum ama kölesi olmuşlar bu illetin. :saygilar: :saygilar:

Ne yazık ki nikotin bağımlılığı eroin ile aynı mekanizmaya sahip ve kurtulmak çok zor. Hatta öyle ki sigara esrardan bile daha tehlikeli! Ama işin içinde sigara üreticileri olunca kimse sigarayı uyuşturucu kategorisine sokamamış taa en başında.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ne yazık ki nikotin bağımlılığı eroin ile aynı mekanizmaya sahip ve kurtulmak çok zor. Hatta öyle ki sigara esrardan bile daha tehlikeli! Ama işin içinde sigara üreticileri olunca kimse sigarayı uyuşturucu kategorisine sokamamış taa en başında.
Abi uyuşturucuları yasakladıklarına pişmanlar ne para var ortada her şey insanlar için kendileri için bir şey istemiyorlar.

Şu anda sigarayı bırakabilmem imkansız! Ama Sümer bey'i de dinlemem gerekiyor! Onun için de tek çarem sigaraya başlamak.

Omer Erkan' Alıntı:
Şu anda sigarayı bırakabilmem imkansız! Ama Sümer bey'i de dinlemem gerekiyor! Onun için de tek çarem sigaraya başlamak.

:laugh:

Şükür ki sigara tiryakilerini forumdan kovmuyor, yardıma devam ediyor.
Sussam daha mı iyiydi acaba?! :islik:

Erol Tatoğlu' Alıntı:
Şükür ki sigara tiryakilerini forumdan kovmuyor, yardıma devam ediyor.
Sussam daha mı iyiydi acaba?! :islik:
Kesinlikle ;D ;D

Valla helici olduğum için biraz çekinsem bile seçme şansım olsa kendimi Sümer abiye emanet ederdim. :laugh:

Gerçi biz böyle forum, ortak hobimiz sayesinde kolayca ulaşabiliyoruz ama normal şartlarda muayene olmak için bile 6 ay falan sıra beklemek gerekebilir diye düşünüyorum. :rolleyes:

Abimizin ne kadar yoğun olduğunu iyi biliyorum. Kolaylıklar dilerim. :saygilar:

sümer abi kırımsız uçuşlar ve kırımsız yayınlar dilerim :D