Omphobby m4 yakında

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Omphobby, goosky ın bir bir çıkardığı modellerden sonra şimdi m4 modelini piasaya sürmeye hazırlanıyor. M1 M2 gibi başarılı iki modelden sonra m4 ün de onlardan aşağı kalır pek yanı olacağını sanmıyorum. Bu aralar köklü eski helikopter firmalarından çok adlarını duyuran iki marka, sanki birazda yarış halindeler gibi.

Neyse sanırım 2023 ün Mart ayında piyasa omphobby nin m4 modeli ile tanışacak. Hayırlı olsun yeni haberler geldikçe bilgilendirmeye çalışırım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir kaç önemli özellik olarak not düşülmüş ;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet fiyatlar uçtu gitti, yetişebilene helal olsun ama bugün durum böyle oldu malesef. Bugünleri aramamak dileğiyle:saygilar:

Bir heli alıp ertesi gün çöpe atmıyoruz ama değil mi elimizdeki modeller yıllardır kullandığımız modeller kaza kırım olmadıkça kullanmaya devam ben kendi açımdan bakınca paralarını çoktan çıkardılar. Keşke fiyatlar düşse özlediğimiz günlere gelse o ayrı ama yine de bu helikopterden kopacağımız anlamına gelmiyor benim için :).

Yarın ne olur bilmem ama hâlâ yeni modellere ilgimi taze tutmaya uğraşıyorum.

Model 380 sınıfı ve rt paller ve bir de motor ile geliyor 450 sıfı yani, bu sınıfta rakibi çok ve neredeyse kit sayılabilecek bir kutu içeriği için 500 dolar çok.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Model 380 sınıfı ve rt paller ve bir de motor ile geliyor 450 sıfı yani, bu sınıfta rakibi çok ve neredeyse kit sayılabilecek bir kutu içeriği için 500 dolar çok.
Rakamda bir yanlışlık var sanırım Ali 500 dolar versiyonda motor, servolar, paller, esc var görünüyor. Yine de çok mu çok :D

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp