ÖNEMLİ - Sanalpazar.com Alışverişlerinize Dikkat..!

selcuktuncer

Tecrübeli Uye
Daha önce bahsedildi sanırım ama artık iş uluorta meydanda.

-Sanalpazar denilen portal Satıcılara paralarını göndermiyor. Onun için o sitede alım satım yapmamanızda fayda var. Sayısız şikayet var internette ve çözümsüz kalmış. Ürün alıyorsunuz diyelim, onay verdiniz, satıcıya para transferi yapılmıyor. Ben forumdan birine Kumanda sattım ve 20 gün geçmesine rağmen Para yatmadı. Bu durumdan habersizdim ve maalesef sonradan öğrendim.
-İşin en kötü tarafı Firmayı aradığında ise telefonlara çıkılmıyor ve asla mesajlara cevap verilmiyor.

ürünü alanlar ise ayıplı ürün gelse dahi itirazları dahi işlemiyor. Takip eden yok haklarınızı.
Böyle bir durumda ve batakta olan sanalpazar hala sitesini açık tutarak haberi olmayan insanların alışveriş yapmalarına ve paralarının resmen hapsedilmesine sebep oluyor. Yani sanalpazar alışveriş yaptırmaya devam edip gelen paraları havuzunda biriktiriyor şuan. Muhattabınızda yok.

Hadi bizimkiler 200-300 tl ler ama 15 bin lira - 20 bin lira kaybedenler ve ulaşamayanlar var.

Gold Bilgisayarın bir kaç ayağından biri olan sanalpazar.com hizlial.com kayyum elinde ayrıca sanırım ve bildiğiniz batmışlar.

Olan bizlere oldu... Bakalım ne olacak..!

SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN derim... Canınız sıkılabilir.

Anlaşılan o ki geçen süre zarfında iyileşen bir şey olmamış ...... Artık Sanalpazar defteri kapanmıştır :(p

Alma mazlumun ahınııı...Çıkar Ahesteee, Ahesteeee...

Ben haberi daha yeni gördüm ??? Ögrendiğimiz iyi oldu :saygilar:

uzun zamandır alışverişim olmamıştı bu siteden ;isabetli olmuş...