Önerebiliceğiniz Mikro 6 Kanal Heli

Gökhan35

Acemi 3d'ci
Herkeze Hayırlı Akşamalr. 6 Kanal Mikro Olarak V977 Önerirmisiniz Arkadşalar Yada sizin Önerebiliceğiniz Başka Model Varmıdır Acaba ? :saygilar:

Micro olarak önerebileceğim tek ve en güzel :) model..

Bende alternatif olarak HiSky 100'ü önerebilirim. ;)

Bütçeye göre değişir.

Blade mcpx bl en güçlüsü, uçanı kaçanı... Ama kendisi pahalı, yedekleri öyle... Alternatifler var... Walkera super cp de olabilir... hisky 100s de olabilir... v977 de olabilir...

Bende başlangıç için v977 öneririm. Hem parçaları ucuz hemde çok dayanıklı...

Bu işin en iyisi yoktur. Önerilen modelleri inceleyerek daha iyi karar verebilirsin. Ama şahsen kuyruk motorlu modeller daha bir amatör kalıyor. Gerek uçuş performansı gerekse stabilite açısından tt ya da kayış olanlar profesyonel modellere daha yakındır..

v977 alırsan pişman olmazsın. Ama yedek listende bolca kuyruk borusu olmalı, en çok kuyruk borusu kırılıyor çünkü. Kendiside parçasıda ucuz denebilecek fiyatta.
Ve Mehmet Küçüksarı abimizden öğrendiğim kırım masrafından tasarruf kuralı:
Zemini çimle kaplı bir arazide uçur. Çünkü çim yastık etkisi yapıyor, kırım masrafını epey azaltıyor.
Şahsen ben v931 gibi narin bir kanopiyle 20'den fazla düşüş yaptım, ama çimin boyadığı pervane ve ufak bir çatlak hariç bir zararım yok.

Fikirleriniz Ve Önerileriniz İçin Cok Teşekkürler. Woltoys v977 Mi Dersiniz Hcp100s mi Kararsız Kaldım?

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Fikirleriniz Ve Önerileriniz İçin Cok Teşekkürler. Woltoys v977 Mi Dersiniz Hcp100s mi Kararsız Kaldım?
Size özelden de dediğim gibi bence v977. Hcp100s çok agresif bi heli yeni başlayan birine uygun değil bence.

Diğer mikroları bilmiyorum ama v977 bildiğin kırılmıyor yahu :D

Ama yukarıda da bahsedilmiş kuyruk motoru olan tüm mikrolar bir şekilde kuyruk bırakma ve sonradan düşen kuyruk motoru performansı sorunlarını beraberinde getiriyor...

v977 şaşmıcaz ozaman :D :RCKolik: