Ovit Dağından Selamlar.

slh-_-99

Yeni Uye
Arkadaşlar ben Giresunluyum fakat Ovit dağındaki bi şantiyede çalışıyorum. Bir Quad topluyorum yada topladım artık montajı bitti 3 aydır falan bu model işi içindeyim. Tabi ki yeni başladığım için bilmediğim çok ama çok şey var ilen bilmeyen konu hakkında fikri yada tahmini olan büyüğüm küçüğüm herkesden yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Elimden gelen yada tecrübe edip bildiğim bir şey oldukça bende sizlere yardımcı olmaktan zevk duyarım. ;)

Ovit Dağından Selamlar.

Hoşgeldiniz Salih bey , Quad ile ilgili pek yardımcı olacak bilgiye sahip değilim , ama forumda aktif üyelerimiz var , mutlaka okuyunca yardımcı olacaklardır.
Ben şimdiden forumun keyfini çıkarın diyorum , Ovit dağına selamlar ;) :)

Ovit Dağından Selamlar.

Hoşgeldiniz Salih Bey,

Eminim Ovit Dağı'nda quadronuzla çok güzel görüntüler kaydeceksinizdir. :) Paylaşırsanız keyifle izleriz. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar:

Ovit Dağından Selamlar.

Hosgeldiniz Salih Bey, keyifli forumlar :RCKolik:

Ovit Dağından Selamlar.

Hoşgeldiniz, elimden geldiği kadar yardımcı olurum, şuanda model ne aşamada, kullandığınız elektornik ve ekipmanları paylaşırmısınız...

Ovit Dağından Selamlar.

Hüseyin Efecan' Alıntı:
Hoşgeldiniz, elimden geldiği kadar yardımcı olurum, şuanda model ne aşamada, kullandığınız elektornik ve ekipmanları paylaşırmısınız...
Vay Hüseyim sen yaşıyor musun :D Allahtan arada bir günaydın diyorsun da sesini alabiliyoruz ;) Neyse burada fazla uzatmayayım ama özledik senin hava çekimlerini ona göre :)

Bu arada Salih bey şu şekilde bir konu açmış ama istediğin detaylar burada da belli değil ne yazık ki

Ovit Dağından Selamlar.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Hüseyim sen yaşıyor musun :D Allahtan arada bir günaydın diyorsun da sesini alabiliyoruz ;) Neyse burada fazla uzatmayayım ama özledik senin hava çekimlerini ona göre :)

Bu arada Salih bey şu şekilde bir konu açmış ama istediğin detaylar burada da belli değil ne yazık ki

Mehmet abi Selamlar, bizim işin sezonu açıldı kafamı kaşıyacak zaman bulamıyorum :( yoksa sizlerden uzak kalırmıydım hiç :saygilar: