Phoenix 5 Ekrana Model Gelmemesi Sorunu

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Hepinize merhabalar :saygilar: Bursa'dan bir abiye şu donglelerin içinde çıkın DVD'den yolladım içinde Phoneix 5 , RF7 vs bir çok programın bulunduğu bir Dvd . Phoenix 5 kurduk launcher indirdik forumda bulunan 5'te çalışması için gereken ayarları yaptık. Sim kumandası SM600 ile ayarları yaptık her şey düzgün gel gelelim ekrana model gelmiyor. Flysky i6 kumanda ve dongle ile sorunsuz şekilde çalışıyor fakat SM600 kumanda ile ekrana model gelmiyor. Sorun nedir sizce ? Acaba bu DVD sadece dongle ile kullanılmak üzere mi programlanmış ? Böyle bi şey olabilir mi ?

Berkay birde kendi sitesinden indirip denerseniz olabilir bildiğim kadar kendi sitesinden indiridigimiz sm600 ile sorunsuz çalışıyordu son versiyonlarda sorun oluyorsa bilemiyorum tabi.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Berkay birde kendi sitesinden indirip denerseniz olabilir bildiğim kadar kendi sitesinden indiridigimiz sm600 ile sorunsuz çalışıyordu son versiyonlarda sorun oluyorsa bilemiyorum tabi.

İlk 5 versiyonda da en son versiyonda da aynı sorun var abi. Kendi sitesi dediğin phoenix sitesi mi ?

Benim elimde bulunan 2 adet dongle'dan birisinde de aynı problemi yapıyordu Berkay... Bir tanesi sorunsuz çalışırken diğerini taktığımda ekrana model gelmiyordu...

Sorun dongle'da olabilir... :)

Şu an aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. SM600 kumanda phoneix 5.0.r versiyonu... Herşey tamam ama ekrana model gelmiyor. Phoenix 4 versiyonunu kurdum. Bu seferde launcher dosyası hata verdi. Zaten bu programı her kurduğumda bişeyler hata veriyor.. Bazen kendi kendine düzeliyor.

Doğukan Ocak' Alıntı:
Benim elimde bulunan 2 adet dongle'dan birisinde de aynı problemi yapıyordu Berkay... Bir tanesi sorunsuz çalışırken diğerini taktığımda ekrana model gelmiyordu...

Sorun dongle'da olabilir... :)
Dongle ile kullanırken problem yok sm600 simulator kumandasını bağlayınca ekrana model gelmiyor :) ama ayar ekranını açtımızda çubukları oynattığımızda barlar haraket ediyor garip bi durum [emoji3]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzhannn' Alıntı:
Şu an aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. SM600 kumanda phoneix 5.0.r versiyonu... Herşey tamam ama ekrana model gelmiyor. Phoenix 4 versiyonunu kurdum. Bu seferde launcher dosyası hata verdi. Zaten bu programı her kurduğumda bişeyler hata veriyor.. Bazen kendi kendine düzeliyor.
Siz programı internetten mi indirip kurmustunuz yoksa dvd'den mi ?

Daha önceden internetten indirmiştim Phoenix3.0 ve 4.0 versiyonu. Bilgisayarımda kayıtlıydı. Tekrar burdan kurup internetten güncelleyip 5.0 ve 5.5 versiyonlarını kurdum. Bugünde 1-2 saat uğraştım. Ama sorunsuz olarak kuramadım.

Şöyle birsey yapabiliriz bende phoneix 5 ilk versiyon var onu yüklersiniz muhtemelen çalışır.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Şöyle birsey yapabiliriz bende phoneix 5 ilk versiyon var onu yüklersiniz muhtemelen çalışır.

Deneyelim bakalım abi sagolasin

Konuyu hortlatayım dedim :) bende indirdim kurdum phoenix 5.0ı kumandayı ayarladım calibilasyon yaptım (smilasyon kumandayı görüyor) ama ekrana model bir türlü gelmiyor bu sorunun varmıdır çözümü?
-Dongle değiştirince sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme: