Phoenix Sim. 5.0 Upgrade Sonrası Kumanda Algılamaması

Osman Turgut

Yeni Uye
Merhaba Arkadaşlar
Phoenix 4.0ı kullanıyordum ve 5.0 a geçiş yaptım fakat programı açılışında kumandayı görüyor ama programa girince kumandayı görmüyor. 4.0 da böyle bir sorun yoktu

Yarıdım edebilecek birisi varmıdır ???

Phonex 5.0 Upgrade İşlemi
- 4.0v versiyonundan sonra phoenix'in sitesinden indirdiğim 5.0 versiyonu manuel olarak kurdum.
- Kumandayı ilk önce görmedi. Aşağıdaki çözümü uyguladım veiki dosyanın ismini değiştirip launcher üzerniden çalıştırdım açıldı. Yeni kumanda tanıttım sıkıntı olmadı.
- Phoenix üzerinden check for updates'den update leri yaptım. istediğim pistleri ve modelleri indirdim bir sıkındı olmadı. Şu an sorunsuz çalışıyor

Phoenix Sim. Kumanda Algılamaması

Phoenix kurulum klasörü içerisinde PhoenixRC.exe dosyası mevcut. Bu dosyayı PhoenixRC_.exe olarak ismini değiştirin. Daha sonra aynı klasörde Simulator.exe dosyası göreceksiniz. Bu dosyayı da PhoenixRC.exe olarak değiştirip launcher üzerinden çalıştırdığınızda sorunsuz çalışacaktır.

(Heliteknik.com dan alıntıdır)

• Beğen
Tepkiler: Anıl Tosunlar

Cahit Kaş' Alıntı:
Phoenix kurulum klasörü içerisinde PhoenixRC.exe dosyası mevcut. Bu dosyayı PhoenixRC_.exe olarak ismini değiştirin. Daha sonra aynı klasörde Simulator.exe dosyası göreceksiniz. Bu dosyayı da PhoenixRC.exe olarak değiştirip launcher üzerinden çalıştırdığınızda sorunsuz çalışacaktır.

teşekkürler :)

arkadaşın verdiği isim değişikliğinden sonra crack dosyanız yoksa açılmayabilir tekrar ben atayım tekrar işe yarar :RCKolik: bu dosyayı kurulu olan dosyaya atakacaksınız

Ekli dosyalar

• Crack.rar
    131.6 KB · Görülme: 421

Paylasim icin tsekkurler Emre :RCKolik:

Merhabalar...
Bahsedilen herşeyi defalarca yapmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. 4.0 dan 5.0 a güncelledikten sonra uygulama dosyalarının isimlerini de belirtilen şekilde değiştirdim. Hatta verilen crack dosyasındaki dosyaları da programın bulunduğu dizine kopyaladım. Ama sonuç hep aynı. lancher a tıkladığımda açılıyor, run dediğimde öylece kalıyor. uyumluluk kısmından hepsini seçmeme rağmen ben başaramadım. Daha önceden yüklediğimde bu şekilde bir problem yaşamamıştım. Bunların dışında bir fikri olan var mı acaba ?
İştim sistemim Win7 Pro.

recai ikinci' Alıntı:
Merhabalar...
Bahsedilen herşeyi defalarca yapmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. 4.0 dan 5.0 a güncelledikten sonra uygulama dosyalarının isimlerini de belirtilen şekilde değiştirdim. Hatta verilen crack dosyasındaki dosyaları da programın bulunduğu dizine kopyaladım. Ama sonuç hep aynı. lancher a tıkladığımda açılıyor, run dediğimde öylece kalıyor. uyumluluk kısmından hepsini seçmeme rağmen ben başaramadım. Daha önceden yüklediğimde bu şekilde bir problem yaşamamıştım. Bunların dışında bir fikri olan var mı acaba ?
İştim sistemim Win7 Pro.

:) Kendi sorunumu kendim çözdüm. Sonuna .exe yazmamam gerekiyormuş. onları silince çalıştı sonunda :)

Söylenilen Yazılan Herşeyi yaptım ama bi sonuc alamadım ne yapmam gerekiyor ?

Ben wireless 9 in 1 kullaniyorum bende komple gitti phoneix i gectim realflightta gormuyor kumandayi

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Mustafa Atabek' Alıntı:
Ben wireless 9 in 1 kullaniyorum bende komple gitti phoneix i gectim realflightta gormuyor kumandayi
Mustafa dongle ışıkları ne durumda peki ?? Eğer PC görmüyor ise, korkarım dongle arızalanmış durumda ki geçenlerde benzer durum Ergün arkadaşımızın da başına geldi ne yazık ki :-\

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mustafa dongle ışıkları ne durumda peki ?? Eğer PC görmüyor ise, korkarım dongle arızalanmış durumda ki geçenlerde benzer durum Ergün arkadaşımızın da başına geldi ne yazık ki :-\
Wire modu hariç diğerlerinde sürekli yanıyor yeşil ışık, önceden sinyal şeklinde kesik kesik yanıp sönüyodu hızlı ve yavaş olarak, artık sürekli yanıyor pc görmüyor bunun phoneixi 5.0 a upgrade yaptıktan hemen sonra olması tesadüf değil bence yarın başka bir pc de deniyecez bakalım çözüm olacakmı..

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

art tech kumandam var ne yaptıysam olmadı 1 haftadır simülatörlerle boğuşuyorum kumanda takılı değil diyor :( :(

Şamil Murat KEÇECİ' Alıntı:
art tech kumandam var ne yaptıysam olmadı 1 haftadır simülatörlerle boğuşuyorum kumanda takılı değil diyor :( :(

Murat bey aynı sorunu binde yaşadım, v5 versiyonu ile baş edemedim v3-v4 versiyonlarında sorun yok gibi kullanıyorum v5 siz çalışırız bizde :RCKolik: :RCKolik:

Cahit Kaş' Alıntı:

Teşekkürler bu şekilde sorun halloldu.