Phoneix 5.0a ve Updateler

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar Phoneix Simulatörün donwload linkleri artık eskidi sürümler iyice ilerledi bende arkadaşların kurumlardaki sıkıntılarını bir nebze olsun gidermek için Phoneix simulator 5.0a versinunu + updateleri upload ettim, yani Phoneix 5.0a+update ile Phoneix 5.0w yani son versiyon indirmek için Link isteyiniz Diskime kaydettim ondan dolayı çok hızlı inecektir.

Phoneix Any ilk versiyon setup + Any to 3.0m Update+ Any to 4.0K update Yüklenmiştir Link isterken hangi linki isteğini belirtiniz.

İndirmek İçin

Paylaşım için teşekkürler Mustafa, emeğine sağlık :thumbup: :RCKolik:

Rica ederim arkadaşlar önemli değil, diğer platformlarda açıkça paylaşılmassa uzun süre kalacaktır, başka sürümler çıkarsa onları da yüklerim önemli olan paylaşmak.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi

Teşekkür ederim güzel paylaşım.

Arkadaşlar
Phoneix Any ilk versiyon setup + Any to 3.0m Update+ Any to 4.0K update Yüklenmiştir Link isterken hangi linki isteğini belirtiniz.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Arkadaşlar

Mustafa emeklerine sağlık :thumbup: Hiç üşenmiyor ve zaman ayırıp özellikle Sim ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunuyorsun. :RCKolik: ailesi olarak sana teşekkür ederiz :thumbup:

• Beğen

Mustafa bey; elinize sağlık :bravo: :bravo: V5 sürümünde sorun yaşamıştım, güzel oldu benim ve link ihtiyacı olan arkadaşlarımıza çok faydalı olacaktır. :RCKolik: :RCKolik:

hocam bana tüm linkler lazım hiçbirisi yok :) aşama aşama hangisini yüklemem gerek pek bi bilgimde yok özelden mesaj attım ancak cevap veremediniz sanırım, yardımcı olursanız çok memnun olucam

Ben 5.0a sürümünde kalmayi tercih ettim, 5.0f sürümü sorunlu galiba, çim pistte kalkışta pervane kırıyor geç hızlanıyor scale özelliklerini göstermiyor uçaklar. Ben sevdim bu simülatörü. Farklı modeller olması çok keyifli aeroflydan sonra başından kalkamadım. İnsan 5 saat simülatör mü çalışır. [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen

erhan cerit' Alıntı:
hocam bana tüm linkler lazım hiçbirisi yok :) aşama aşama hangisini yüklemem gerek pek bi bilgimde yok özelden mesaj attım ancak cevap veremediniz sanırım, yardımcı olursanız çok memnun olucam
Ozelden Phoneix 5.0 Link gonderdim. Kurulum icin suna bakabilirsin ;)

ihtiyacım olan şey buydu işte umarım çalışır çok teşekkür ederim Mehmet ağabey.

Merhabalar ,

Siteden indirdigim Phoneix 3.0 i windows 10 a kurdum ama calismiyor. Versiyon 4 yada 5 icin kurulum linki paylasabilirmsiiniz ozeldende gonderebilirsiniz. Kurulumu nasil yapacagim ozel olarak yapmam gereken birsey varmi?

Tesekkurler