PİPER j3 CUB 30-35cc modelime başladım.

ön iniş takımını bugün kaynak yaptırdım. yay germe noktalarına 1 er adet bulon kaynaklattim. simdi sirada uygunbir yay ile ön iniş takımını tamamlayacağım. :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

5mm yay teli kullandım bu hâliyle bile cok iyi taşıması var. ancak yay ile çok daha güçlü olacağı aşikar. :coolxf:

Güzel olmuş. Gövdeye tespit için kullandığın plastik parçaların yerine metal olanlardan kullanmanı öneririm.
sağol abi. elimde şuan için yok abi onlar aklımda bir yerden denk getiririm uçuş gününe kadar olmadı 2 ser daha ilave edeceğim :)

Dün itibariyle bana ulaşan sumersonics rc ürünlerinin montajina başladım. Sümer hoca gerçekten çok iyi bir iş başarmış tebrik ediyorum:bravo:.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

gövde hemen hemen bitmek üzere, kanat montajı için sabırsızlanıyorum. Çünkü gercekten çok güzel detaylar var :).
gövde içi pil, depo ateşleyici kablolama yerleri oluştu.

tekerleri 4.5 inç ile değiştirdim çok daha iyi durdu.

Dün itibariyle bana ulaşan sumersonics rc ürünlerinin montajina başladım. Sümer hoca gerçekten çok iyi bir iş başarmış tebrik ediyorum:bravo:
Sumersonıcs RC ürünleri başımızı taçı :heartxf::thumbup: Ürünün min voltaj kayıt özelliği, şık açma kapama düğmesi ve emniyetli kill Switch özelliğine bayıldım :heartxf:%p:bravo:

Ellerine emeklerine sağlık @Sumer Yamaner abi %p Eğer yanlış hatırlamıyorsam bu ürün yeni ve forumda bahsi tam olarak geçmedi,doğru mudur abi ?

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün