Piranha mini taşlama iyi midir?

FERDİ İKİZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Ayın 24'ünde a101'e gelecek.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

130 tl. İnternette pek bilgi yok. Watt değeri, devir kontrolünün olup olmadığı, mandreni elde kalacak bir şey mi? Diğer aletlere göre gürültüsü nasıl?

Bilgisi olan var mı? Banggood'da bir ara benzerleri vardı, onlar gibiyse denenebilir.

Motorun gücü nedir bilmek lazım. Bazı işlerde yavaşlama yapabilir mi bilmem. Einhell TC MG 135 aldım, Proxxon mandren taktım, gayet iyi.

Proxxon mandren:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: FERDİ İKİZ
Bende de bir set performans power marka var, yıllardır kullanıyorum. Yoğun bir kullanım yok tabi ufak tefek hobi işleri 10 yılı geçmiştir alalı bence bu da iş görür bizim hobi konularında.

• Beğen
Az önce biraz daha bakındım internetten watt değerini yine göremedim. 100 watt'ın altındaysa yetersiz kalabilir benim için. Fiyatı da ucuz gibi, denesem mi bilemedim.

Bende de dremel 300 var, en çok bıçak bileyleme işinde kullanmisimdir herhalde ??? Çok güzel oluyor ?

• Beğen
Bu matkap 12 Volt ile çalışıyor olabilir. Kutunun içinde adaptör var. Şu matkapla aynı:

• Beğen
Linkteki 12 volt, 0.4 amper. Bu da 4.8 watt eder. Çok düşük.

Ben vonroc marka almıştım. Bugüne kadar baya işime yaradı. Hatta kendimce kutu içeriği videosu hazırlamıştım :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şuan indirim varmış. 50dk sonra indirim bitecek. Mümkünse biraz daha ekleyip bunu almanızı tavsiye ederim.