PIXHAWK SECILIMI

Orkun tepeli

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese iyi gunler dilerim.
sabit kanatli insaniz hava araci icin tasarim ve secilimler yapmak istiyorum elektronik ve tasarim konusunda belli yerlere geldim ama. Pixhawk ve telemetri hakkinda bir bilgim yok suana kadar arkadaslarimin kullandigi telemetrileri ve pixhawki kullaniyordum ama ben yapilan modeller haricinde daha yuktek irtifada ucan ve yer istasyonundan daha uzak mesafelerde ucurmak istiyorum.Pixhawkla uyumlu bir telemetri sistemi oneriri misiniz?
NOT en az 5 km telemetri sistemi lazim.
Simdiden cok tesekkur ediyorum ilginize
saygilarla

Bu konunun “Duyurular” bolumunde ne isi olabilir merak ettim :eek:

Konu olmasın gereken bölüme taşınmıştır, lütfen konu açarken dikkat edelim.

Diğer taraftan bu kadar mesaj uçmak için YASAL olarak nasıl izin almayı düşünüyorsunuz ?

Bilmediğiniz bilgilerin üzerine daha çok bilmediğiniz bilgilerin size temin edilmesini istiyorsunuz ve bu bilmediğiniz bilgilerin size nekadar çok sıkıntı yaratacağını da bilmediğiniz için afaki detaylar veriyorsunuz .
Forumdaki bilgileri okuyun , bildiklerinizin neye yaramayacağını öğrenin sonrası sizin için çok kolay ?
Haaaa ilk öğrendiğiniz şey şu olsun , Türkiye'de astral seyahat yapsanız bile en fazla yatak odanızdan apartmanın dış kapısına kadar yasal izinle uçarsınız .

Bilmediğiniz bilgilerin üzerine daha çok bilmediğiniz bilgilerin size temin edilmesini istiyorsunuz ve bu bilmediğiniz bilgilerin size nekadar çok sıkıntı yaratacağını da bilmediğiniz için afaki detaylar veriyorsunuz .
Forumdaki bilgileri okuyun , bildiklerinizin neye yaramayacağını öğrenin sonrası sizin için çok kolay ?
Haaaa ilk öğrendiğiniz şey şu olsun , Türkiye'de astral seyahat yapsanız bile en fazla yatak odanızdan apartmanın dış kapısına kadar yasal izinle uçarsınız .
yasal iznimiz var okulla yapacagiz