Video "Powerloop" Nasıl yapılır ? ( Kumanda kamerası )

Desene "Sorumluluk sahibi DJI" yine kural dinlemiyor :( Video başında söylediklerine aynen katılıyorum %p Murathan Bu bir kaç DALLAMA yüzünden yine bizim gibi modelcilerin başının yanması çok yakın gözüküyor :embarras:

Powerloop hareketi bizim LOOP hareketinin aynısıymış bu arada :D

Murathan kardeşim dijiaycılar öyle biz fakir modelciler gibi uçmak için tenhanalara falan gitmek zorunda değiller. Sende bastırsaydın bin doları sende uçardın belediye otobüslerinin falan arasında. Onlar teknolocik aletler her yerlerinden ışın çıkıyor, laf etme çarpılırsın mazallah. :lollol::lol:

Desene "Sorumluluk sahibi DJI" yine kural dinlemiyor :( Video başında söylediklerine aynen katılıyorum %p Murathan Bu bir kaç DALLAMA yüzünden yine bizim gibi modelcilerin başının yanması çok yakın gözüküyor :embarras:

Powerloop hareketi bizim LOOP hareketinin aynısıymış bu arada :D
Abi ben her zaman her köyden kovulacağım ama vicdanım rahat uyuyacağım.... İnşallah birgün Türkiye çapında bir buluşma olur da looplarız beraber abi :) Sevgiler...

Murathan kardeşim dijiaycılar öyle biz fakir modelciler gibi uçmak için tenhanalara falan gitmek zorunda değiller. Sende bastırsaydın bin doları sende uçardın belediye otobüslerinin falan arasında. Onlar teknolocik aletler her yerlerinden ışın çıkıyor, laf etme çarpılırsın mazallah. :lollol::lol:
Abi ben daha çok kalabalık meydan seviyorum düşerse çoluk çocuk üstüne düşssün diye :lollol::lollol::lollol::lollol: Yav kurban olduklarım her yeri sensörlü aleti oraya buraya çarpıyorlar bir de büyük başarı

Anlatarak çekim gayet güzel olmuş. Teşekkürler...