Protos 380 - Doğuş

Doğuş Arısoy

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizim ufaklığın da bir konusu olsun maiden, kırımlar belki upgradeler burada toparlansın ne yapıyoruz takip etme imkanım olsun istedim.

En yakın zamanda maiden videosu ile karşınızda olacağım beklediğim malzemeler geldi. Ama işte ne eksik ne tam ayarlar konusunda her ne kadar emin olsamda olamıyorum. O sebeple bakalım aklımda birkaç çözüm var. Bekleyip göreceğiz... :RCKolik:

Protos 380 - Doğuş

Hayırlı olsun, maşallah çok güzel görünüyor. Hevesle takipteyim...

Protos 380 - Doğuş

Hayırlı olsun. Keyifli uçuşlarınız olsun. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş hayırlı olsun. :thumbup:

Kuyruk servosunun üzerine sağlam dursun diye sanırım cırt atmışsın galiba. :laugh:

Bak biz heliciler normal şartlarda pek böyle şeyler yapmayız. ;D

Odunla destekleme, bantlayarak mumyalama, epoxyle sıvama gibi teknikler genelde başka branşlarda vardır. :lollol: :lol: :lol:

Helide bir hasar yoksa tekniğinde montaj yeterlidir her zaman, aklında olsun. ;)

Protos 380 - Doğuş

Hadi o zaman bekleyip görelim bakalım :bravo:

Fakat Turker söylemese ben fark etmemiştim kuyruk servosundaki cirt olayını, hayırdır bir sıkıntı yok degil mi :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğuş hayırlı olsun,

Bence servonun fiziksel montajında sorun olduğundan değilde alttaki kablosu boşta sallanmasın diye cırtlamış gibi :)

Protos 380 - Doğuş

Hayirli olsun dogus gozun aydin..... Ardaya katiliyorum sanki alttaki kablo sarkmasin diye bencede

Protos 380 - Doğuş

Hayırlı uğurlu olsun. Keyifli kırımsız uçuşlar.

Protos 380 - Doğuş

Hayırlı olsun abi..nazar boncugu şart. :RCKolik:

Protos 380 - Doğuş

Hayırlı uğurlu olsun Doğuş kırımsız kazasız günlerde kullan inşallah :thumbup:

Protos 380 - Doğuş

Tekrardan hayırlı olsun Doğuş :thumbup:
Havada görmek de nasip olsun inşallah :saygilar:

Protos 380 - Doğuş

Doğuş hayırlı uğurlu olsun, kırımsız ve keyifli uçuşlar. :thumbup:

Protos 380 - Doğuş

Doğuş tekrar hayırlı olsun...Hadi artık , uçur da bir de havada görelim şu fıstığı.. ;)

Protos 380 - Doğuş

Abiler tekrar teşekkür ederim. Bilmem kaç yüz kilometre sonra modeli uçurma hevesi ile kutsal diyara giriş yaptım. Bir aksilik olmaz ise yarın havada görürüz. Bu arada cırt kablo için, ünitenin orada sıkışmasın diye yaptım. Böyle birkaç cırt daha var model üzerinde sağlıklı bir kablolama için. [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi