radiolink at-9 mu simx 20 similasyon kumandası mı

neyzen38

music my life
arkadaşlar konu kirliliği olarak algılamayın lütfen şimdi durum şundan ibaret 4 kanallı helikopter uçurmaktan sıkıldım artık 6 kanala geçmek gerektiğini düşünüyorum.

malumunuz simulatör çalışmak şart. yazılımı kurdum rf 7.5 fakat kumandam yok. yurtiçinde bu sürümle çalışacak kumanda bulamadım. yani ürün açıklamalarında g4 g5 yazıyor ama g7 yazan yok.

banggood son seçeneğim oldu bu sitedeki en iyi sim kumandası linkteki ürün. bu simulatorle uyumlu ve kaliteli bişeye benziyor.

bu ürün yaklaşık 40 dolar. beni ikilemde bırakan şey ise zaten ilerde model uçurmak için bir kumanda alcak olmam ve at-9 serisi kumandanın fiyatının cazip gelmesi o da yaklaşık 100 dolar civarı.

satıcıyla irtibata geçip gift (hediye) olarak veya ürünü 40 dolar gibi bir fiyatta gösterip vergi ödememe durumu olursa bence at-9 + dongle daha uygun gibi siz ne düşünüyorsunuz. çok kararsız kaldım.

2 hafta önce de dongle siparişi vermiştim ne olur ne olmaz diye 22 in 1 olandan.

radiolink at-9 mu simx 20 similasyon kumandası mı

Gumrukteki xray cihazi kumandayi gorunce 40 usd yemez sizden dekont isterler ilk basta,
Ha gecermi sans isi,

Ikinci olarak ben oyuncaga 40 usd vermektense at9 almanizi tavsiye ederim,
Tabi eger simulator basinda gercek kumanda sticklerim eskir gibi bir dusunceniz yok ise,