Radiolink rc4g kumanda yardım

chaviourknight

Yeni Uye

Bu kumandadan aldım ancak menüde gyro yok. 19.sırada olması gerekiyor. Nasıl düzeltebilirim yardım edin lütfen

İhsan Karaçam' Alıntı:

Bu kumandadan aldım ancak menüde gyro yok. 19.sırada olması gerekiyor. Nasıl düzeltebilirim yardım edin lütfen

Radiolink RC4G Kullanma klavuzu ( M A N U A L)

Link:

İlgili sayfalar; Sayfa 7 - 8 - 32 :saygilar:

Bir de tanışma tabi...

İhsan Karaçam' Alıntı:

Ben de gyro desteklediği için bu kumandadan almayı düşünüyordum.... Zira micro bir araç alacağım ve de gyrosuz çok saçma ilerliyor :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Demek ki 19. sırada olması gerekmiş onu bile inan senden öğreniyorum. kuyruğu tutmuyormu? :(
Alıcıyı sallayınca çalışması gerekiyor ama malesef gyro yok.

Levent UYGUN' Alıntı:
Radiolink RC4G Kullanma klavuzu ( M A N U A L)

Link:

İlgili sayfalar; Sayfa 7 - 8 - 32 :saygilar:

Bir de tanışma tabi...
Teşekkür ederim.foruma ilk defa yazıyorum.kuralları bilmiyorum kusura bakmayın. İsmim ihsan Karaçam, antalya dan katılıyorum truggy toplamak için aldım bi kaç elektronik.klavuza bakacağım teşekkürler

Mustafa Güney' Alıntı:
Ben de gyro desteklediği için bu kumandadan almayı düşünüyordum.... Zira micro bir araç alacağım ve de gyrosuz çok saçma ilerliyor :)
Kullanma kılavuzuna bakıp yapmaya çalışacağım.ayarı vardır belki.kullananlar baya memnun kumandadan.almadan önce araştırdım.aliexpress ten aldım.düzeltirsrm yazarım buraya
Herkesin ilgisine teşekkür ederim.bu kumandayı kullanan biri yazabilirse daha iyi olur

İhsan Karaçam' Alıntı:
Teşekkür ederim.foruma ilk defa yazıyorum.kuralları bilmiyorum kusura bakmayın. İsmim ihsan Karaçam, antalya dan katılıyorum truggy toplamak için aldım bi kaç elektronik.klavuza bakacağım teşekkürler

İhsan bey selamlar,
Memnun olduk foruma katıldığınıza, bir tanışma konusu bekliyoruz sizden de.
Kumandanın manual in de etraflıca anlatmışlar bütün ayarları ve tabii Gyro ayarlarını da.
:saygilar:

Levent UYGUN' Alıntı:
İhsan bey selamlar,
Memnun olduk foruma katıldığınıza, bir tanışma konusu bekliyoruz sizden de.
Kumandanın manual in de etraflıca anlatmışlar bütün ayarları ve tabii Gyro ayarlarını da.
:saygilar:
İnş en kısa sürede. Biraz baktım klavuza. Gyro çalışıyor artık ama kumandanın menüsünde gyro seçeneği yok.gyro yu açıp kapatmak için alıcının düğmeye 3 defa basmak gerekiyor.kumandadaki çevirmeli tuşla hassasiyeti ayaklanıyor ancak sıfır olmuyor. Sadece bu sıkıntı kaldı.