Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

İlgi Alanı
Multikopter
Tüm RCKolik ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun :RCKolik:

Ailelerimizle ve sevdiklerimizle sağlıklı ve mutlu nice bayramlara inşallah

Tüm arkadaşlarımın Ramazan Bayramı mübarek olsun.Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.

Bu tabir eskiden kartpostallar varken kalıp olmuş bir kutlama idi o zamanlar aklıma geldi yazı verdim.Lanet olsun şu mail ve akıllı telefonlara ne güzel 1 haftamızı kartpostal seçmeye en güzel yazımızla yazıp sevdiklerimize postalamaya ayırırdık.

Ahhhh ahhh.[emoji5]

Hepimizin bayrami kutlu olsun arkadaslar :thumbup: Insallah agiz tadi ile hep beraber daha nice bayramlara :RCKolik:

Tüm RcKolik ailesinin bayramını kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlık ve mutlulukla nice bayramlar yaşamanızı dilerim :saygilar:

Tüm RCkolik ailesinin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar , herkese aileleri ve sevdikleriyle birlikte , huzurlu , mutlu ve esenlik dolu bir bayram dilerim. :saygilar:

Çok haklısın Celalettin abi, bende yeni nesildenim ama teknolojiyle daha yeni tanışıyor ailem ve çevrem. Yani teknolojinin bu kadar hayatımıza sokulmadığı zamanları da yaşadım.
Önceden güzel muhabbetler vardı, şeker toplayan çocuklar vardı...
Şimdilerde çoğumuzun hasret olduğu nice mutluluklar vardı...

Teknoloji çevreme girdiğinden beri herşeyin tadı tuzu gitti...
Teknolojinin mecbur bırakan yönleri olmasa bu kadar sokulmazdı dünyamıza, alıp götüremezdi nice güzellikleri

DERKEN YİNE TADI TUZU BİRAZ EKSİK BİR BAYRAM VAR YARIN :lollol:
BENİM BAYRAMIM BÖYLE OLSA DA EMİNİM GÜZEL BAYRAM YAŞAYANLAR HALA ARAMIZDA,
HAYIRLI BAYRAMLAR RCKOLİK :saygilar:

Tüm forum ailemin ramazan bayramini kutlar hayırlara, darginliklarin bitip barismalara, zulumlerin bitip refahlara vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ederim.

Herkese hayirli bayramlar :RCKolik:

Ramazan bayramınızı kutlarım. Nice mutlu ve sağlıklı bayramlara :)

Tum Rckolik ailesinin ramazan bayramini kutlarim [emoji4] sevgiler

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım, hepimize hayırlı bayramlar. :saygilar:

Ramazan bayramımız kutlu olsun,sevdiklerinizle olmanız dileğiyle

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Tüm arkadaşlarımın Ramazan Bayramı mübarek olsun.Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.

Bu tabir eskiden kartpostallar varken kalıp olmuş bir kutlama idi o zamanlar aklıma geldi yazı verdim.Lanet olsun şu mail ve akıllı telefonlara ne güzel 1 haftamızı kartpostal seçmeye en güzel yazımızla yazıp sevdiklerimize postalamaya ayırırdık.

Ahhhh ahhh.[emoji5]

Hiç unuturmuyum, bayramın 15 gün öncesinden Bursa Ulucami postanesinin önünde kartpostalcılar satışlara başlardı. Gönderecek pek kimsemiz olmasa da iftardan sonra gezmeye bayılırdım.

Bu vesile ile, ben de büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öper, tüm uçucu madde bağımlılarının bayramını kutlarım! Sevdiklerinizle nice sağlıklı mutlu bayramlar!

Bu arada, lütfen trafiğe dikkat!

Bayramımız mübarek olsun abilerim, arkadaşlarım... :saygilar: