Raptor motor ayar uçuşumuzdan kareler.

İlgi Alanı
Uçak
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler Ayhan Hocam :RCKolik:

Video 1 yıl öncesine ait gördüğüm kadarı ile. Modelle aranız nasıl, uçuş yapıyor musunuz ?

Bu arada YouTube videoların mesaj içinde gözükebilmeli için YouTube linkini şu şekilde paylaşabilirsiniz. Mesela ben mesajını bu şekilde değiştirdim :saygilar:

2008 den beri model uçak uçuruyorum.1 Elektrikli ve 2 nitro patlarli modelim var. Ayrica daha önce ara verdiğim heli hobime yeniden başladım ama henüz alan turu atabiliyorum. Burada destek olan bir arkadaşım var hatta geçmişte Türkiye model heli yarışma 1. Liğide var arkadaşımın. Şu anda ikisinde faal olarak kullanıyorum. Ama helikopterin havası uçakta yok :) desteğinize ve ilginize teşekkürler.

ayhan battal' Alıntı:
2008 den beri model uçak uçuruyorum.1 Elektrikli ve 2 nitro patlarli modelim var. Ayrica daha önce ara verdiğim heli hobime yeniden başladım ama henüz alan turu atabiliyorum. Burada destek olan bir arkadaşım var hatta geçmişte Türkiye model heli yarışma 1. Liğide var arkadaşımın. Şu anda ikisinde faal olarak kullanıyorum. Ama helikopterin havası uçakta yok :) desteğinize ve ilginize teşekkürler.
Türkiye'de Model heli yarışması mı yapılmış :eek: Şahsen ilk defa sizden duydum bunu. Arkadaşınızın ismi nedir acaba ?

Yeni değil zaten İstanbulda öğretmenlik yaparken orhanlı pistinde yanlış hatırlamıyorsam yarışma olduğunu söylemişti. Yarışmayı da promodel düzenlemiş sanırım.

ayhan battal' Alıntı:
Yeni değil zaten İstanbulda öğretmenlik yaparken orhanlı pistinde yanlış hatırlamıyorsam yarışma olduğunu söylemişti. Yarışmayı da promodel düzenlemiş sanırım.
Demek 10 yıl önce falan olsa gerek. Bilgilendirme icin teşekkürler Ayhan bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

08.06.2009, 16:46 Yorum: #10
fergenekon İzinli
Yeni Üye
*
Üye Grubu

Yorum Sayısı: 10
İsim: FATİH ERGENEKON
Doğum yılı: 1959
Rep Puanı: 0

Sağlık sıhhat dileklerinize teşekkür ederim. Diyalize girme ihtimalim olması nedeniyle sağ koluma lokal anestezi ile 1 saat süren fistül ameliyatı yapıldı. Vucudum ve doktorum izin verdiği müddetçe aranızdayım. Dün kendimi yormadan yarışmayı yönetmeye çalıştım. Son yılların en güzel F3C yarışmalarından birini sorunsuz yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. yarışmaya katılan yarışmacılara sponsorluk yapan Teknomodel firmasına, Sinan Binali' ye, Hakemlerimiz Ahmet ORANOS, Serdar SALTA, Ali Osman MUSAOĞLU' na, bilgisayarda çalışan görev yapan tüm hakem ve görevlilere İMUK Yönetim Kurulu' na teşekkürler. 2 yıldır yapılamayan model helikopter yarışması takım çalışmasıyla yapıldı. Bundan sonraki yıllarda da inşallah yapılır. Çok zevkli ve güzel bir yarışma oldu. 15 yarışmacının katıldığı yarışma 3 RAUND ÜZERİNDEN EN İYİ 2 RAUNT SONUCU ALINARAK PUANLAMA YAPILDI.Y arışma sonunda:

B PROGRAMI UÇAN YARIŞMACILAR SIRALAMASI
1. MEHMET ÖZTEKİN-2.000 PUAN
2. TEZCAN DELİBAY-1.733 PUAN
3. OSMAN GENCAL-1.666 PUAN
A PROGRAMI UÇAN YARIŞMACILAR SIRALAMASI
1. ÖMER TOKOĞLU-1.943 PUAN
2. MURAT ORHON-1.910 PUAN
3. ŞEVKET TÜREL-1.875 PUAN
kullanıcının web sitesini ziyaret et kullanıcının tüm mesajlarını bul Alıntı ile Cevapla

Konu içi Arama..
Bu Konuda Ara
« Eski Konular | Yeni Konular »

Yukarıdaki yarışmacılardan bize destek olan arkadaşım Ömer TOKOĞLU

ayhan battal' Alıntı:
Yukarıdaki yarışmacılardan bize destek olan arkadaşım Ömer TOKOĞLU

Hastalığı devam ediyorsa abimize Allah acil ve hayırlı şifalar versin.
Nitrocu bir abimizi daha aramızda görmek büyük mutluluk verdi.
:RCKolik: :saygilar:

Nitro fiyatlarından dolayı bu hastalık ne kadar gider bilemiyorum artık ! :'(