RC Alemine Yeni KATILIYORUM YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.

turkiye012

Yeni Uye
Merhaba Arkadaslar

Öncelikle bu rc meselesine kafayı taktım ve ılerletmek ıstıyorum ama Istanbuldayım ve 14 Yaşındayım Maddı Guleceksınız Ama Hanı Karne Hediyesi Gibi Düşünürsek Max. Sınır 500 Diyebiliriz. Arabayla İlgileniyorum Bunuda Belırtıyım. Fakat nasıl birşeyle başlamalıyım kendım para bırıktırmeye kalksam 200 Lıra Brıktıreblırım. Hepınızden Yarıdmlar Beklıyorum Nasıl Birşeyle Başlamalıyım. BEN DRIFT'e Yönelık Olsun Istıyorum Drift Şasesi vs. Tavsiyelerinizi Beklıyorum. TEŞEKKURLER

Furkan şu an ki profilimiz uçak ve heli ağırlıklı. Ne yazık ki çok fazla RC Araç kullanan üyemiz yok. Bu nedenle de araçlar hakkında kısıtlı bir bilgi paylaşımımız var :embarras:

Ama bütçene göre Anıl arkadaşımız yeni yaptığı ve paylaştığı şu araştırma işini görebilir.

Furkan Çalışkan' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar

Öncelikle bu rc meselesine kafayı taktım ve ılerletmek ıstıyorum ama Istanbuldayım ve 14 Yaşındayım Maddı Guleceksınız Ama Hanı Karne Hediyesi Gibi Düşünürsek Max. Sınır 500 Diyebiliriz. Arabayla İlgileniyorum Bunuda Belırtıyım. Fakat nasıl birşeyle başlamalıyım kendım para bırıktırmeye kalksam 200 Lıra Brıktıreblırım. Hepınızden Yarıdmlar Beklıyorum Nasıl Birşeyle Başlamalıyım. BEN DRIFT'e Yönelık Olsun Istıyorum Drift Şasesi vs. Tavsiyelerinizi Beklıyorum. TEŞEKKURLER

Furkan daha çok gençsin inşallah ilerde istediğin her modeli alabilecek maddi gücün olur. Şimdilik ufak tefek başlayabilirsin şanslısın ki genç yaşında tanışabilmişsin bu uğraşla ama drift şasisi vs ile şimdilik uğraşmanı tavsiye etmem ciddi meblağlar çünlü, hem şasiyi toplamak da kolay değil onun için RTR araçlara yönelmelisin şunları bir incele istersen.

Oncelikle Teşekkür Ederım Çabuk Yanıt Verdınız bu konularda 1,2 bazen 3 günde cevap alamıyordum ben şuanda zaten aklımda toplamak degıl normal full hazır almak 2. elde olablr ileriki zamanlarda işte motoru felan degiştirmek vs. gibi şeyler dusunuyordum sert lastık drift için gerekli vs. Şmdilik zatenn kepli vs. herşeyi olan full almayı dusunuyorum ılerıkı zamanlarda ekleme yapmak felan mumkunmu ?

Ve Toplanmaları nerede yapıyorsunuz. ?

Bu Arada İstanbulda olan felan hiç mi yok toplanan felan Hezarfen Uzak Kalıyor :( Esenlerdeyım Daha yakın Olsaydı Gıtme Sansım Vardı Bu Arada Açıkçası Burdakı Arabaalar Etkıledı benı Helekı Işıklı Olan Kırmızı Mıtsubishi Böyle Birşeye Sahip Olma Şansım Var mı ?

Furkan anlaşılan şu durum pek anlaşılmadı.

Buradaki aktif üyelerden sadece çok az bir kısmı 2.hobi olarak ya da eskiden bir dönem RC Araçlar ile ilgilenmişler. Dolayısıyla RC Araçlar ile ilgili organizasyonları buradan takip etmen mümkün değil ne yazık ki :embarras:

NOT: Bir de rica etsem mesaj yazarken STANDARD FONT ve RENK kullanabilir misin lutfen ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Furkan anlaşılan şu durum pek anlaşılmadı.

Buradaki aktif üyelerden sadece çok az bir kısmı 2.hobi olarak ya da eskiden bir dönem RC Araçlar ile ilgilenmişler. Dolayısıyla RC Araçlar ile ilgili organizasyonları buradan takip etmen mümkün değil ne yazık ki :embarras:

NOT: Bir de rica etsem mesaj yazarken STANDARD FONT ve RENK kullanabilir misin lutfen ;)

Anlaşıldı KOMUTANIM !! :eek: :saygilar: :saygilar: :saygilar: