rc nitro chinook heli

TÜRKALP KUCUR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
güzel bir proje olmuş

ya adamlar abd liler face gruptan hep şöyle mesajlar paylaşıyorlar..

elimde bir sürü parça uçak helikopter var fiyatlarını bilmiyorum 100$ a satıyorum
kompile set 200 $ 300 #

uçak satan var tabi bizde 900 tl oluyor ama onlara göre 1Usd= 1 tl gibi bakarsak 150- 200 tl ye satılıyor..
bir de arazileri kocaman müstakil evler tabi :):)

öyle işte ;D

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
güzel bir proje olmuş

ya adamlar abd liler face gruptan hep şöyle mesajlar paylaşıyorlar..

elimde bir sürü parça uçak helikopter var fiyatlarını bilmiyorum 100$ a satıyorum
kompile set 200 $ 300 #

uçak satan var tabi bizde 900 tl oluyor ama onlara göre 1Usd= 1 tl gibi bakarsak 150- 200 tl ye satılıyor..
bir de arazileri kocaman müstakil evler tabi :):)

öyle işte ;D
Evet bende gördüm o tarz ilanlar gördüm bir ara os 65ax bakıyordum bir amerika rc parçaları satiş facebook grubunda sıfır kutusunda 150 dolardı türkiyede 2000tl fazlaya satılıyor. Acaba aracı bir kargo firması kullanarak alsam mı diye düşünmedim değil

• Beğen
Tepkiler: TÜRKALP KUCUR
adamların hayat tarzını beğeniyorum. 60 ların sonu 70 -80 lerde bunlar rc heli uçak hobiye başlamışlar.. bizler o sıralar malum darbelerle vs. uğraştık.. işte onların o zaman alıp depolarına kaldırdıkları antika oyuncaklardan adamlar nerelere geldiler..

hani derler ya, nerde o eski günler diye, ben hiç o günlere gitmek istemem . yaşasın şimdiki zaman diyorum :)

adamların hayat tarzını beğeniyorum. 60 ların sonu 70 -80 lerde bunlar rc heli uçak hobiye başlamışlar.. bizler o sıralar malum darbelerle vs. uğraştık.. işte onların o zaman alıp depolarına kaldırdıkları antika oyuncaklardan adamlar nerelere geldiler..

hani derler ya, nerde o eski günler diye, ben hiç o günlere gitmek istemem . yaşasın şimdiki zaman diyorum :)
Bir de şimdiki zamanda 20 yaşında olsaydık! :D