Rc uçak yapma konusunda yardım lazım

Can

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba,proje ödevi olarak rc uçak yapmam gerekiyor ama çok zamanım yok.Bu yüzden bana en kolay ve en uygun tarzdan birşey gerekiyor.Sizce glider mi daha kolay olur yoksa flying wing mi ? Ayrıca bu iki modelinde yapılış videoları var fakat kanat,gövde boyu gibi seyler yazmıyor onların yazdığı bir video bilen varsa benimle paylaşırsa sevinirim.İyi akşamlar

Merhaba,proje ödevi olarak rc uçak yapmam gerekiyor ama çok zamanım yok
Sana yardımcı olmak isterdim ama yardım için ayıracak zamanım yok…. :angry:

Bu ortamım nasıl bir yer olduğu anlayacak kadar eski bir üyemizsin ama açtığın konuya ve başlığa bakar mısın…..

• Haha
Tepkiler: Türker ören
Sana yardımcı olmak isterdim ama yardım için ayıracak zamanım yok…. :angry:

Bu ortamım nasıl bir yer olduğu anlayacak kadar eski bir üyemizsin ama açtığın konuya ve başlığa bakar mısın…..
Yazdıklarım sizin gibi hobiye değer veren ve zaman ayıran kişiler için biraz hakaret gibi gelebilir evet haklısınız,fakat daha önce bu tarz basit modeller ile uğraşmamıştım. Ayrıca maalesef 1 senedir öğrencilik durumumdan dolayı herhangi bir hobiye zaman ayıramıyorum. Bu yüzden bu konuda yardım istedim çünkü hobi için değil ödevim için bunu yapmak zorundayım

Can kardeşim bir şeyi vakit ayırmadan yapmak istiyorsan satın alabilirsin! Ama onun için bile az da olsa zaman gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari