Real Flight 7.5 Kumanda Ayarları Hakkında Yardım

Taha KOÇAK

Tecrübeli Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Abilerim,
Real Flight 7.5 kurup ayarları yapayım dedim ama pişman oldum. Olay şu; kumandanın stick ayarları doğru ve düzgün çalışıyor ama hiçbir switch çalışmıyor ve model tam gazda olmasına rağmen kalkmıyor.
Bir diğer durum ise model kalkıyor ama %5 gazda bile 50m yükseğe gidiyor.
Nasıl çözeriz bu durumu?

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın
Merhaba Abilerim,
Real Flight 7.5 kurup ayarları yapayım dedim ama pişman oldum. Olay şu; kumandanın stick ayarları doğru ve düzgün çalışıyor ama hiçbir switch çalışmıyor ve model tam gazda olmasına rağmen kalkmıyor.
Bir diğer durum ise model kalkıyor ama %5 gazda bile 50m yükseğe gidiyor.
Nasıl çözeriz bu durumu?
Kumanda markası nedir

Yıllardır lisanslı ürün kurulu olunca bu işlerden iyice uzak kaldım. ;) Ama Mustafa kardeşimin şu konudaki şu videosu belki sana yardımcı olur Taha :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Yıllardır lisanslı ürün kurulu olunca bu işlerden iyice uzak kaldım. ;) Ama Mustafa kardeşimin şu konudaki şu videosu belki sana yardımcı olur Taha :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu videoyu izlemiştim abi. Ama nafile gibi duruyor.

• Üzüldüm
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Taha, program kurulumunu kolay yaptın mi? Ben hiç beceremiyorum bu linkten kurma işlemini de...

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Taha, program kurulumunu kolay yaptın mi? Ben hiç beceremiyorum bu linkten kurma işlemini de...
Abi kurulum bebek oyuncağı ama ayarı yapmak. Daha doğrusu benim kumanda da ayarlar zor. sende At9s vardı heralde o açıdan işin kolay abi. Kurulumu hallederiz o basit iş.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demirkesen
Kurulum başarıyla yapılmış olup, sadece yapılması gereken (Kendi kumandam olan HİTEC FLASH 7 için konuşuyorum. Diğer kumandalarda da çalışabilir.) Channel menusu aldından kumandam 7 kanallı olduğu için 5. ve 7. kanallara hold ve idle-up swichlerini tanımlayarak sorunu çözdüm.