RealFlight Simulator 7

rkyrky

Yeni Baılamıı - Umutlu
RealFlight 7-7,5 hakkında bilgi toplayarak sizlere sunmak istedim arkadaşlar ve değerli abilerim :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle bu sürümde geçmiş versiyonla oranla fizik motoru güçlendirildi.RealPhysics ™ adını verdikleri teknoloji ile yeni donanımlar,daha fazla kullanıcı kesimine hitap eden rc modeller,uçak editörü,yeni hava koşulları ve mekanlar eklenerek daha da gerçekçi bir uçuş sağlamış olundu.İlk sürümünü yaklaşık 17-18 yıl önce çıkaran RealFlight gün geçtikçe ülkemizde de benimsenmeye başladı (Başta Türker ve Mehmet Abilerimiz sağ olsun %p )

Şimdi de geçmiş sürümlere ek olarak neler geliştirilmiş onlara bakalım;
-Yaklaşık 150 uçak,helikopter ve multikopter ve planör bulunmaktadır.
-Similatöre yeni zorluklar ve aşamalar eklendi
-RealPhysics ™ teknolojisi ile daha gerçekçi bir similatör haline geldi.
-TrueView ™ ile daha daha gerçekçi aydınlatmalar yapıldı.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

-Ve belki de sürümün en iyi özelliği: Multiplayer modunun eklenmesi
-Yeni kamera açıları eklendi
-Simülasyonun karşılama yani arayüz ekranı düzenlendi.
-TRUFLO ™ adı verilen rüzgar dinamikleri eklendi.

Minimum Önerilen Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Pentium 1.0GHz veya eşdeğeri
Ram: 512 MB Ram
HDD: 10 GB Sabit Disk Alanı
Ekran Kartı: 32 MB Ayrılmış Video Belleği ,Tam Windows DirectX 9 uyumlu (Shader Model 2.0 veya daha iyisi)

Önerilen ve En İyi Performans İçin Sistem Özellikleri
İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4GHz işlemci
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 3D video ile Hızlandırılmış, 512 MB ayrılmış video belleği ve Pixel Shader 3.0 desteği

İşletim Sistemi: Windows Vista, XP, Windows 7 veya Windows 8 ile uyumludur.(Windows NT ve Mac sürümleri ile uyumlu değildir.Virtual PC gibi ikinci işletim sistemleri ile kullanılabilir.)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son olarak her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi maalesef RealFlight 7'nin de bir ücreti var ;D
Ebay.com'da 129.99 dolara satılıyor. (130 değil sadece ve sadece 129.99 :laugh: )

Fikir verebildiysem ne mutlu bana, keyifli forumlar :RCKolik:

RealFlight Simulator 7

Berkay ellerine sağlık bu güzel bilgilendirme için teşekkür ederim.

indirme ve update konusuda var hali hazırda

RealFlight Simulator 7

RealFlight 7 her şeyiyle tamamlanmış oldu :thumbup: :RCKolik:

RealFlight Simulator 7

Eline sağlık Berkay , Ankara'dan küçük bir kardeşimiz daha umut vermeye başladı mı nedir bilemedim... ;)

RealFlight Simulator 7

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eline sağlık Berkay , Ankara'dan küçük bir kardeşimiz daha umut vermeye başladı mı nedir bilemedim... ;)

InsAllah diyelim Hakan Abi nazar değmesin :laugh:

RealFlight Simulator 7

Eline sağlık Berkay, güzel bir paylaşım olmuş. :bravo:

RealFlight Simulator 7

Merhabalar. Bugun kumanda bataryamin elime ulasmasiyla simulasyona baslamayi planliyorum. Merak ettigim bir konu var. aldigim dongle http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__13597__USB_Simulator_Cable_XTR_AeroFly_FMS.html
Bu dongle i realflight ta kullanabilirmiyim. Yoksa sadece yazdigi gibi aerofly xtr fms temi kullanabilirim. Simdiden cevaplar icin tesekkurler [emoji4]