RF7 Heli orientation modu bitirebilen var mı?

Ali Haydar GÖK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün rescueye alışayım biraz hemde sim çalışayım diye rf7ye girdim. Rescueyi ayarlayamadım bi türlü. Sıkıldım boşver dedim. Her neyse bu her zaman gördüğüm Heli orientation modunu açıp bi bitireyim dedim. Ama nafile:lol: ilk 5 bölümden sonra helikopter bana döndü ve herşey bitti:lol::lol: acaba bu modu deneyip bitiren var mı merak ettim tabi okun üstüne konup barın dolmasını beklemeden :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Ömer Serdar Aytar
Uzun süre önce ben bitirmiştim:)

Son düzenleme:
Hiç denemedim ama iddialıyım bitiririm herhalde ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Bir ara bende denemiştim ama o kısıma gelince tadım kaçtı benimde kafa yakar o iş bitirebilene helal olsun tabide ben almayım :evil:

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
:laugh: Anlıyoruz seni Ali. Yaşadığın ve hissettiklerin gayet normal. ;)

Aynı zamanda bir sabır imtihanıdır heli orientation. Sabredebilirsen faydası tartışılmaz. %p
Hatırlarmısın Türker'im ben de zamanında 1 Level de takılıp kalmıştım :laugh: Canım o kadar sıkılmıştı ki sonra atlayıp yanına gelmiş ve sen 2.seferde, benim güncellerce geçmeye çalıştığım level geçmiştin ;D

@Ali Haydar GÖK gerçekten de çok faydalı bir çalışma, bıkmadan devam et. Belki günllerce bir seviyeyi geçemeyecek ve takılıp kalacaksın. O zaman aralarda bolca free uçuşlar yap. Sonra bakmışsın birden o seviyeyi dakikalar için de geçmişsin.

Yanlış hatırlamıyorsam ben tüm serinin son 4 kademesine kadar çıkmıştım. Aynı zaman da @Türker Akgün kardeşim de benden yıllar önce aynı seviyelere geldini katırlıyorum

Bugün rescueye alışayım biraz hemde sim çalışayım diye rf7ye girdim. Rescueyi ayarlayamadım bi türlü. Sıkıldım boşver dedim. Her neyse bu her zaman gördüğüm Heli orientation modunu açıp bi bitireyim dedim. Ama nafile:lol: ilk 5 bölümden sonra helikopter bana döndü ve herşey bitti:lol::lol: acaba bu modu deneyip bitiren var mı merak ettim tabi okun üstüne konup barın dolmasını beklemeden :D

Ali abi ben bitirdim 27 bölüm var

Ben de bu oriyantosyon çalışmasını yapıyorum bu ara. Kesinlikle göründüğünden zor. Stickler neredeyse hiç oynamiyor yön verirken. İkinci level dayım. İlk denememde aşırı derecede midem bulandı. Mehmet abinin tavsiyesi üzerine kısa araliklarla çalışıyorum. Midem tutunca serbest uçuş provasına geçiyorum.

ok işareti üzerindeyken modeli yere koyun ama model cok yukarda ise sabırlı olmak lazım