Foto Rizeden selamlar

Güzel buluşmaydı. Omphobby m2 evoyu canlı görme fırsatım oldu. Elinizde ne var ne yok satın bu modeli alın :) Şaka bi yana modeli çok beğendim. Bu zamana kadar gördüğüm en dengeli uçuşu olan model. Parçaları çok kaliteli duruyor. Yalnız biraz ağır model. 180cfx ile yan yana fotoğraflarını çektim. Ağırlığı neredeyse 180cfx in 2 katı. Bir iki model satabilirsem bu modelden alacağım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bende rizedeyim daha yeni piper cub yapıp uçurmayı denedim ama kalkamadan çakıldı go kartların orda sosyal tesisin yanında güzel biryer var oraya bakabilirsiniz isterseniz

bende rizedeyim daha yeni piper cub yapıp uçurmayı denedim ama kalkamadan çakıldı go kartların orda sosyal tesisin yanında güzel biryer var oraya bakabilirsiniz isterseniz
Insanlarin bol olduğu yer oralar daha kapalı havuzun orda belediye başkanı na yer yaptırmıştık sanırım 4 yıl önceydi daha sonra çim ekip oturma yeri yaptilar orayi biz bikacdefa uçtuk orda ama merakli insan çoluk çocuk çok olunca tehlikeli oluyor bizde sakin bi yer tercih ettik kesinlikle sahil kisminda uçmak tehlikeli.. Grupta israfil ve ahmet bey var onlarda uçak kullanıyor israfil bey de piper var benzinli tecrübeniz yoksa yardimci olurlar

Özlenen anlar, çok güzel kareler. Elinize sağlık, güzel bir buluşma olduğu belli oluyor. Omphobby nin de aramızda olması ayrı bir sürpriz oldu kırımsız uçuşlar. Devamını dört gözle bekliyoruz:saygilar:

Rize'de galiba islampaşa'da bir yer vardı, her yaz heli ve uçak buluşması oluyordu bir kaç yıldır göremiyorum galiba bahsettiğiniz pist kapanmış demek ki

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Elinize sağlık güzel buluşma olmuş,omp nin ağır olmasının nedeni ,direct drive morlu olması haliyle ,kv düşürüp tork artırmak için moru olabildiğince büyük yapmak gerekiyor,bu da extra bakır ve demir ,dolayısla ağırlık ekliyor ama o kadar güçlü ki bu ağrlığı dengeleyebiliyor.