RS2212 920KV Motorum Dönmüyor

YusufYurt12

Yeni Uye
Yasaklı
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi motorum dönmüyor. Kumandan gaz kolunu ileriye ittiğim zaman bip bip sesi çıkarıp dönmüyor. Sorun nedir?
Sorunun videosunu akşam YouTube yükleyip buraya atarım linkini. Akşama kadar bu sorun neyden oluşuyor bir tahmini olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum

Hangi kumanda, hangi esc, hangi pil? Once onlari tahmin edelim, sonra motora bakalim.

Resimleri yukleyemiyorum boyutu fazla diyor şöyle bir yöntem buldum yasakda eğer silerim,

Batarya:

Esc:

Motor:

Kumanda: E-Fly 100C

Alıcı: Art-Tech 35MHz Mini receiver

Resimleri yukleyemiyorum boyutu fazla diyor şöyle bir yöntem buldum yasakda eğer silerim,

Batarya:

Esc:

Motor:

Kumanda: E-Fly 100C

Alıcı: Art-Tech 35MHz Mini receiver

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Emre Bey özür dilerim bu forumlarda yeniyim bundan sonra bunlara dikkat eder bunlara uygun şekilde konu açarım.

Sorun nedir acaba? Bir fikriniz var mı? Neden dönmüyor motor?

Alıcı-Esc kombinasyonu ile mi Uçuş Kartı-Esc kombinasyonu ile mi çalışmaktasınız ?
Eğer Uçuş Kartı varsa işin içinde benimde önceden yaşadığım sorun olan Arm etme olayı sıkıntı çıkarıyor olabilir.Sağolsunlar bende buradaki hocalarımız sayesinde çözdüm sorunu.
RC ve Esc kalibrasyonlarından emin misiniz acaba ?

bende aynı esc aynı motorla aynısını yaşadım motorun birinde kablosunun jaka giren kısmında sıkıntı vardı lehimi yeniledik, kablosunu yeniledik tam çözdük derken bu sefer de esc yandı motoru ve esc yi sipariş ettim şu an esc bekliyorum.

Bir de gaz kanalını "reverse" etmeyi dene. Ha, bir de yapmaya çalıştığın şey uçak mı, multi mi?