S.a. nitrolu heliye oto pilot takmak

LeKLeK

Yeni Uye
Arkadaslar titan x50 helime otopilot takmak istiyorum. pilotajim cok iyi olmadigi icin kirimlardan kurtarmak adina ama nitrolu motora oluyor mu? oluyosa hangilerini tercih etmeliyim. Cevaplariniz icin tesekkur ederim.

Nitroluda olur tabi ki, ancak otopilot mu, kurtarma mı istiyorsunuz onu netleştirelim. Otopilot derseniz, Sk720+Gps gibi, yada dji naza-h gibi bir üniteye ve gps sistemine ihtiyacınız var. Yok zor durumda helikopteri düzeltsin derseniz bunu en ucuza yapan ünite ikon yada brain'dir. Biraz daha pahalısı ve ek özellikleri olan üniteler ise hc3sx ve yine sk720'dir. Bunların hepsi nitro helilerde de kullanılır, ancak bunları ayarlamak için de yine belli seviyede pilotaja ihtiyaç vardır.. Kolay gelsin.

Nitro modellerde en büyük sıkıntı titreşim. Bu titreşimi almak için özel pedler kullanmak lazım.

benim satış ilanımı bi incele istersen. Kırım olayını ortadan kaldırıp. Kırım'a vereceğin parayı yeni modellere aktarma nı sağlar.

Sistemi sana kurmandada her türlü yardımcı olurum.

Ben daha cok kurtarma istiyorum ucarken kontrolden cikarsa tutamazsam yoystigi birakinca duzeltsin stabil ucursun istiyorum cok fazla bi butcem yok ne yazikki orta halli bi urun istiyorum yani 200 300 gibi ayrica benim heli flybarli gp750 unite var ustunde bunu nasil baglayacam

Bulabileceğiniz en uygun fiyatlı olacak ancak güvenilir de olacak sistem copilot 2 sistemidir. Flybarlı modellerde kullanılabilir. Her türlü yakıtlı nitrolu helikopter ve uçaklarda kullanılabilir.

mustafa lekesiz' Alıntı:
Ben daha cok kurtarma istiyorum ucarken kontrolden cikarsa tutamazsam yoystigi birakinca duzeltsin stabil ucursun istiyorum cok fazla bi butcem yok ne yazikki orta halli bi urun istiyorum yani 200 300 gibi ayrica benim heli flybarli gp750 unite var ustunde bunu nasil baglayacam
Mustafa bey size co-pilot olur sadece.