S500 doren topluyorum ve Naza M2 bağlantı sorunum var

Ali Altun

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
4 adet sunnysky 4108
naza m v2
hitec optima 9
hitec aurora 9x
air 40 esc
Tarot 2d gimbal
go pro hero 4

Bunlar ileyapmaya çalıştığım drone noktasında tahmini ve anlayabildiğim kadarıyla topladım ancak pc bağlantısını abilerimizin attığı videolar ile driver yüklemesi yaptım ancak görmüyor bağlantılarımın kontrolünde ve ayarlamaları yapmamda yardımcı olabilecek abilerime şimdiden teşekkürler

Kontrol Kartınız
Naza m v2
Model Sınıfı
S500
Motor, Pervane ve ESC
Sunnysky 4108, air40 a esc
Kumanda Alıcı ve Verici
hitec aurora 9x ve Hitec optima 9
Extra Ekipman
Tarot 2d gimbal
Driver'ı yükledikten sonra kurdun mu peki ?
Çünkü driver indikten sonra kurulum için .exe dosyasını açmıyor ve onun için bazı ayarlamalar yapmak gerekiyor.

o ayadlar sanırım sürücü imzası ile alakalı kısımlar orayı yaptım exe yi açıyor

Sorun devam ediyor mu ?
Ediyorsa ve bu konuda birilerinin başka fikri yoksa saçma fikirlerimi beyan edeceğim. :D

Bende geçende Error-29 uyarısı geldi mesela, çözümü de insanların söylediğine göre kumandaya yazılım falan mı yüklemek neymiş ama ben tak çıkar derken bir şekilde hallettim.

Sanal işletim sistemi ile windows xp kurdum ayarları yapabiliyorum konu kilit .Ama biri bana lütfen hitec aurora konusunda yardımcı olsun ☺️

Sanal işletim sistemi ile windows xp kurdum ayarları yapabiliyorum konu kilit .Ama biri bana lütfen hitec aurora konusunda yardımcı olsun ☺️

Sen RC uçak ayarında kaldığını söylüyordun herhalde.
Ben NAZA ve alıcı bağlantısını yapıp fabrika ayarında bir kumanda ile kullandım normal.
Yani uçak için mix yapılmadıysa normal kumanda ayarında ile uçurabilirsin bence.