Sab Kraken Nitro Çevrim Kiti

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu ürün SAB USA tarafından çıkarılmış ve Scott Graham'ın ev yapımı dönüşüm kitinden ilham alınmış.

Üretimi SAB tarafından yapılmakta ve desteklenmekteymiş. Eelektrikli Kraken kitii nitroya dönüştürmek için gereken her şeyi içeriyormuş (fan shroud, fan, clutch, clutch bell, etc.)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fiyat: Henüz belli değil
Ürün Linki :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
EskTeam içinde iki tane çılgın nitrocu tanıdığım var (@Emre Kaman , @Ahmet ATICI ):laugh:. Onlarin bu dönüşüm kitini kaçırcaklarını düşünmüyorum,
Bu dönüşüm kitini alınca " nal " cepte oluyor. Geriye birtek atı (kraken) bulmak kalıyor.

Onuda hallederiz bir şekilde. :lol: :lol:

Black nitro veya nitro sport almak varken, neden 1000+400 $ verelim ki?
Kraken nitro başka. :lol: :lol: :lol:
Kaşıntının ne zaman, ne şekilde ve hangi şiddetle geldiğine göre fazladan 400$ yurtdışında yaşayan modelci abiler için çok anlamlı görünmüyor olabilir belkide. :( :cry:

Yani hedef kitle zaten sıfırdan nitroya girecek olanlar değil.. Halihazırda bayağı bir kişiye kraken satmışlardır. Bunlar arasında kaşıntılı olanlara, yeni bir elektronik masrafına girmeden elindeki heliyi nitroya çevirmek isteyen, sonra canı sıkılıp tekrar elektrikliye dönmek isteyen olabilir diye onlara bir çevrim kiti satmak lazım :)

Sonuçta 400 lira ne ki adamlar için.. Biz migrosa gidip temel bir alışveriş yaptığımızda da gidiyor :D

yeni bir elektronik masrafına girmeden elindeki heliyi nitroya çevirmek isteyen, sonra canı sıkılıp tekrar elektrikliye dönmek isteyen olabilir

Ben de ilk oyle dusunmustum, ama kanopiyi kesiyorsun falan, geri donmek icin bi de kanopi masrafi var. Gerci o da para degil onlar icin ? Bizde kanopi almak yetmiyor, bi o kadar da kargo odemek gerektigi icin, 1000 lirayi buluyor kanopi dedigin...

Ben basindan beri isinamadim zaten bu kraken’e, bi de nitrosuyla hic isim olmaz ?

Bir de ben bu çevrim kiti hikayesini çok takip etmedim. Kanopide öyle kesilecek bir bölge var mı ki?
"Alt etekleri" hiç takmadan hallolmuyor mu?