Şanslı Pilot Kampanyası // PILOT-TR

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pilot-TR firmasından ücretsiz,güzel ve yaratıcı bir Kampanya. Katılmanızı tavsiye ederiz ;) Tek yapmanız gereken formu doldurup, çekilişe katılmak. Bakalım hangimiz daha şanslı :halay:

LINK :

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI
** Listeye kaydolan kullanıcılar arasından her ayın 1'inde çekiliş yapılacaktır.
** Kazanan kişilere kaydolduğu mail adresi üzerinden iletişime geçilerek adres bilgileri istenecektir.
** Bu ay siz kazanamadıysanız üzülmeyin! Sonraki aylar Facebook sayfamızda aktif olarak çekiliş hakkınızı devam ettirebilirisiniz.
** "Şanslı Pilot" çekilişi her ay doldur kazan listesi içinden yapılacaktır. Çekilişe hak kazanmak için yukarıdaki formu doldurmanız gereklidir.
** Listeye kaydolan katılımcıların çekiliş hakkının her ay devam edebilmesi için; "Pilot-Tr Facebook Sayfasını" beğenmiş olmaları ve sayfadaki gönderilerden birini paylaşmış olmaları yada yorum yazmaları yeterlidir.
** Çekiliş her Ay'ın 1'inde yapılacak ve Pilot-Tr Facebook Sayfasında yayımlanacaktır.
** Çekiliş için, 1 Asil ve 1 Yedek kazanan belirlenecektir.
** Asıl talihli ile, "Doldur Kazan" formunda verdiği mail adresi üzerinden iletişim bilgileri istenecektir.
** 2 gün içerisinde Asil talihliden taraımıza geri dönüş yapılmadığı takdirde, hediye Yedek talihleye devredilecektir.
** "Şanslı Pilot" kampanyasında kazanan Pilot'a 1 ADET TAROTRC FY650 MULTİKOPTER KİT hediye edilecektir.
** TAROTRC FY650 MULTİKOPTER KİT hediyesi 1-Kasım / 1 Aralık 2015 tarihli kampanya için geçerlidir.
** Kampanyaya katılım ücretsizdir ve hiçbir ticari koşul bulunmamaktadır.
** Bu kampanya "Pilot-Tr Hobby" tarafından düzenlenmiştir.
** Bu kampanya Facebook kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, kampanyanın Facebook firması ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
** Çekilişi kazanan Şanslı Pilot'a hediyesi 3 iş günü içerisinde gönderilecektir.
** Her kullanıcı bir defa katılım hakkına sahiptir.
** Kampanyaya katılım için illegal yollara başvurup, sahte profillerle çekiliş hakkı kazananlar direkt diskalifiye olacaktır.
** Pilot-Tr Hobby, haber vermeksizin, kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını ve verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
** Yarışmaya katılan her kişi yukarıda yazılı olan şartları kabul ettiğini beyan eder.

Alttaki seçeneklerden;

"Email ile kampanya ve ürünlerden haberdar olmak istiyorum"

kutucuğu işaretli... Kaldırılamıyor.

Başka, kullanmadığınız, spam maillerden rahatsız olmayacağınız bir adres kullanın. Günlük kullandığınız mail olmasın ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Alttaki seçeneklerden;

"Email ile kampanya ve ürünlerden haberdar olmak istiyorum"

kutucuğu işaretli... Kaldırılamıyor.

Başka, kullanmadığınız, spam maillerden rahatsız olmayacağınız bir adres kullanın. Günlük kullandığınız mail olmasın ;)

Banka vs hepsinin bana ulaşmasını yasakladım, ama hobi mağazalarının hepsinin mail listesine üyeyim :D Yoksa nasıl indirim kovalıycaz ;) Bırak ulaşılsın Rasim, hem yılbaşı da geliyor bak...

Kazanırsam , bu hediyenin yerine değeri kadar pil alabilir iyim... :p ;D , pil parası biriktiriyorum da... :evil: , her yolu denemek gerek.... :laugh:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Ödül olarak iki servo falan verseler belki daha çekici olurdu. :D
Abi söyleriz önümüzdeki ay da onu verirler. Zira hediyeler anladım kadarı ile aylık olarak değişkenlik gösterebilecek :)

süper fırsat heyecanla bekliyorum sonucunu :D

Mahalle baskısı yüzünden borç batağına düşüp ev aldım. Alışkanlık haline gelen yurtdışı alışveriş limitimi sıfıra indirdim. Millete aliexpressten paket geldikçe gözümden iki damla yaş akıyo. Yüzüne bakmadığım 25 kuruşları itina ile köşeye atıp ekipman parası biriktiriyorum. Bu gidişle hoşuma giden gimbalı 1 yıla kadar alabilirim. :D Gimbal falan varsa katılıyım hemen. ;D

Servet Bey yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun.

Çok teşekkür ederim Ali Abi. Biraz sıkıntılı bi sürece benziyo ama hadi hayırlısı. :saygilar:

servet karadan' Alıntı:
Çok teşekkür ederim Ali Abi. Biraz sıkıntılı bi sürece benziyo ama hadi hayırlısı. :saygilar:
Elinde sonunda karşına çıkacak bir şeyi şimdiden halletmen bence de guzel olmuş, hayırlı olsun insallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sikintisizda mal sahibi olunmuyor, Allah yardim etsin insallah bitir borcunu,
Hayattaki en guzel seye yatirim yapmissin,
Hayirli olsun Servet,

Dünyada mekan ahirette iman , Allah ödeme gücü versin , ne mutlu başını kendi evine sokabilenlere....Hayırlı mübarek olsun..... :saygilar:

Abilerim çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. :saygilar: Aslında tüm forumdan 25 kuruş toplasak benim bi yıllık ekipman ihtiyacımı karşılar. ;D Böyle maddi durumu çalkantıda olan hobiciler için bi fon vakıf falanmı kursak. (hobiyle arayı soğutmamak adına.) :lol:

servet karadan' Alıntı:
Abilerim çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. :saygilar: Aslında tüm forumdan 25 kuruş toplasak benim bi yıllık ekipman ihtiyacımı karşılar. ;D Böyle maddi durumu çalkantıda olan hobiciler için bi fon vakıf falanmı kursak. (hobiyle arayı soğutmamak adına.) :lol:

Aynı baskı neticesinde ben gözüme bile kıyamadığım 2012 model Toyota Corollamı sattım ve ev aldım :D
Şu anda o kadar memnunum ki anlatamam. Hayırlı olsun. Allah size de gönül ferahlığı versin. Borçtur ödenir İnşallah :)