[Satılık]: SPEKTRUM DX7S DSMX KUMANDA +SATALİTE+ORANGE 6 KANAL ALCI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Kumandayı ekipden bilirler, temiz kullanılmış sorunsuz kumandadır.. ;Kutusu,boyun askısı,şarj adaptörü,dsm2 spektrum satalite ve orange 6 kanal alıcı ile birlikte verilecektir. Pazarlıklı 500 pazarlıksız 480 TL dir,, kargo da bana aittir.Telefon 0530 823 63 05
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

güncelll

[size=12pt]Arkadaşla görüştüm ürün satılmış, fakat neden hala burda duruyor ve satıldığı belirtilmemiş. 2 hafta önce görüşmüştüm, ilanı görünce msj atıcaktım fakat daha önce arkadaşla konuştuğumu hatırladım

Recep Çıkrıkcı' Alıntı:
[size=12pt]Arkadaşla görüştüm ürün satılmış, fakat neden hala burda duruyor ve satıldığı belirtilmemiş. 2 hafta önce görüşmüştüm, ilanı görünce msj atıcaktım fakat daha önce arkadaşla konuştuğumu hatırladım

Gereksiz font büyütme kullanmayalım.

İlan neden hala burada duruyor bilemiyorum. Sanırım içimize doğmamış satıldığı. İçe doğma modüllerimize bir bakalım. Sevgili Kadirciğim de unutmuş satıldığını belirtmeyi, böylece haberimiz olmamış...

Emre Kaman' Alıntı:
Gereksiz font büyütme kullanmayalım.

İlan neden hala burada duruyor bilemiyorum. Sanırım içimize doğmamış satıldığı. İçe doğma modüllerimize bir bakalım. Sevgili Kadirciğim de unutmuş satıldığını belirtmeyi, böylece haberimiz olmamış...

6:) Alım-Satımı tamamlanan ilanlar aktif ilanların bulunduğu bölümden ARŞİVE taşınmaktadır. Böylece Satış bölümünde sürekli aktif ilanlar bulunmaktadır.

ilan verme kuralları gereği bir hatırlatma yapmak istedim fakat bu şekilde bir tepkiyle karşılaşacağımı düşünmemiştim ???

Arkadaşa msj atıp ilanı rckolikte gördüğümü ve bilgi almak istediğimi söylediğimde, kumandanın uzun süre önce satıldığını söylemişti

Pardon Emrecim valla unuttum :laugh: diğer arkadaş da epeydir güncel denmediğine dikkat etmemiş ama forum kurallarını çok iyi okumuş tebrik ediyorum kendisini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satılmıştır ilan kapatılabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bikere fırça yiyince mecbur hepsini okudum :thumbup:
Herkese saygılar :saygilar:

Firca ne demek, tessuf ederim. Satis kurallarinda guncellenmeyen ilanlar 6 ay sonra otomatik olarak silinir de diyor. Tabi otomatik dedigine bakma, arada bir 6 aydan eskileri manuel olarak siliyoruz.

Recep arkadaşımız farkında olmadan biraz yanlış anlaşılacak tarzda yazınca Emre kardeşimiz de haklı olarak biraz sert bir çıkış yapmış. Sanal alemde yazı dili bazen bu tür yanlış anlaşılmalara açık olabiliyor. Büyütülecek bir şey olmadığını düşünüyor ve konuyu kilitliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...