Duyuru Satış İlanların Arşive kaldırılması

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
İlan kuralları gereği güncellenmemiş "Satış" ilanları 3 ay, "Aranıyor" ilanları 1 ay sonra yönetim tarafından KİLİTLENEREK, ARŞİVE kaldırılmaktadır.

Bu süre dolmadan Satışı tamamlanmış ya da iptal edilen ilanlar olması halinde ilan sahibi ne yazık ki kendi ilanı kilitleyip arşive kaldıramıyordu. Bu işlemlerin yapılması için yönetim ile temasa geçmesi gerekiyordu.

Standard forum özelliğinde herhangi bir konunun kilitlenmesi ve taşınma yetkisi sadece moderatör ve adminlere verilmektedir.

Bugün itibariyle yaptığımız özel revizyonlar sonrasında ilan sahibi istediği herhangi bir zamanda kendi ilanını kilitleyip, arşive kaldırabilecek. :thumbup:

İlanın Arşive kaldırılma adımları :
1-
İlk olarak Sağ üst köşede bulunan "İLANI KAPAT" butonuna basılır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu butona basılınca otomatik olarak konu KİLİTLENİR ve "Satılık" ifadesi "Satıldı", "Aranıyor" ifadesi "Bulundu" olarak değişir.

Konu KİLİTLENMİŞ olmasına rağmen hala aktif ilanlar bölümünde gözükmeye devam eder.

2- Konuyu ARŞİVE kaldırmak için yine Sağ üst köşede bulunan "Arşive Kaldır" butonuna basılır.

Artık ilanımız arşive kaldırılmış ve "ESKİ İlanlar" bölümüne taşınmıştır.

Bu işlemin nasıl yapıldığını hatırlamak kolay olsun diye ilan bölümleri ve konuları içerisinde bulunan "UYARI" mesaj kısmı güncellenmiştir. Yeni ilave edilen "İLAN KALDIRMA" butona tıklayarak bu açıklama konusuna kolaylıkla erişebilirsiniz :saygilar: