Selamınaleyküm

Oğuzhan GÜNEŞ

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Cümleten Selamınaleyküm.

İsmim Oğuzhan
27 Yaşındayım
Doğma büyüme KOCAELİ-İzmit liyim.
Yıllardır her şeyin MODEL ine karşı ilgim vardır. Saatlerce incelemelerim oluyor.
En son araştırma yaparken
Grumman F-9F Panther modeli inşaatı
kısmına takıldım . Koca koca sayfaları okudum . Hayretle inşaatın tüm videolarını izledim.

Önceklikle 2 adet Model yaptım. Bunlar REVELL markasının hazır yapıştır boya modelleriydi. Şimdi ise buradan alacağım feyz ler ile köpük tabanlı bir model arayışı içerisndeyim.

Kabul ederseniz Aranıza katılmak istiyorum. Beni bir üye değilde , kardeşiniz bellerseniz mutlu olurum.

Herkese Selam olsun.

Adınız / Soyadınız
Oğuzhan GÜNEŞ
Nereden Katılıyorsunuz
Kocaeli
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
0
Hoşgeldin Oğuzhan,

Takıldığın modeli yapan adam bu mahallenin delisi diye tanınıyor. :laugh: Daha çoooook sayfalar okuyacaksın, bizim saçlarımız beyazladı okumaktan öyle söyleyeyim. :lollol: :lollol: :RCKolik:

Bu işe güzel bir başlangıç yapmak için öncelikle simulatör kurmanı ve sonrasında da training (eğitim sınfı) bir modelle uçuşlara başlamanı tavsiye ederim.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli ve güzel bir forum dileriz.

Madem bu işe yeni giriyorsun ve ilgin var , o zaman fırsat buldukça şu konuya bakmanı tavsiye ederiz.

Hoşgeldin Oğuzhan,

Takıldığın modeli yapan adam bu mahallenin delisi diye tanınıyor. :laugh: Daha çoooook sayfalar okuyacaksın, bizim saçlarımız beyazladı okumaktan öyle söyleyeyim. :lollol::lollol::RCKolik:

Bu işe güzel bir başlangıç yapmak için öncelikle simulatör kurmanı ve sonrasında da training (eğitim sınfı) bir modelle uçuşlara başlamanı tavsiye ederim.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Teşekkür ederim hoşbuldum. Evet ince eleyip sık dokumak gerek . Okadar emek harcayıp Düşürmek istemem Uçağı :) Bakacağım ama daha çok teknik bilgi ve pratik bilgilere ihtiyacım var simulatör işi en sonki iş bence :)

Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli ve güzel bir forum dileriz.

Madem bu işe yeni giriyorsun ve ilgin var , o zaman fırsat buldukça şu konuya bakmanı tavsiye ederiz.

Teşekkür ediyorum şimdi konuyu detaylıca okuyacağım. :)
Aramıza hoşgeldiniz Oğuzhan bey. :)

Hoşbuldum teşekkür ediyorum uzunca bir süre buralarda olacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari