Servo Test Cihazı Önerisi

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaşlar, bir süredir aklımda olan bir üründü baktıklarımın arasında pilot-tr deki cihazı alabileceğimi düşünüyorum ama fikirlerinizi almak istedim, önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Mustafa bey pilottr deki cihaz guzel bir cihaza benziyor kullanmadım ama fiyatı iyi ben normal aşağıdaki servo testeri kullanıyorum piyasa da 10 15 TL arası rahatlıkla bulabilirsiniz

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu modeli biliyorum Recep bey, bu bizim milli servo testerımız gibi geliyor hatta bana kullananı çok alternatifler arasında, teşekkür ederim :saygilar:

Ben Hobby Kingden turnigy marka aldım gayette memnunum.

sanırım çoğunda esc yi kullanmak gerekiyor esc ye gerek olmadan direk lipo ile kullanabileceğimiz modellerden kullanan var mı ?

Valla Mustafa bey bu servo tester cihazını ne kadar sıklıkla kullanacağınız da önemli tabi ama ben aldım toplasan 10 kere kullanmadım [emoji28] ama tabi kullananlar mutlaka var siz kendi tercihinize göre kararınızı verebilirsiniz

Fazla para vermeye gerek yok, Ebay de 1 - 1.5 $ civarı freeshiping.

tapatalk ile gönderildi

Milli tester ımızdan bir tane sipariş verdim bende, şu ara ihtiyacım olmasından ve elime erken ulaşmasını istediğimden yurt içinden aldım fiyat olarak 13 tl.

Pil kutusu ile testera enerji verilebilir. 1.5V tan 4 tane seri bağlı pil 6V eder, genelde testerın çalışma voltajları bunu karşılar, servoların da geneline uygundur...

Ucuna servo girişi lehimlenmelidir tabii ki, testera bağlayabilecek şekilde..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sağ ol Rasim bu şekilde kullanabilirim, hatta elimde eskiden kalma alıcı pilide vardı diye hatırlıyorum onu da kontrol edeyim voltaj değerlerini hatırlamıyorum ama belki uyabilir. Akşam bir bakayım.