Satıldı Sıfır Frsky Kumanda-Diatone Mamba f405 f40 Stack-Caddx Ant Fpv Kamera-Mark4 225mm Frame(clone)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HazarDoğan

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Ürünlerin fotoğrafları en sonda mevcuttur.
Öncelikle hobiyi başlamadan bıraktığım için satıyorum.
Kullanılmadılar.
Ufak bir pazarlık payı vardır.
İzmirde elden teslim edilir il dışına kargolarda kargo ücreti fiyata dahildir.

Frsky x9 lite kumanda kutusundan çıkartılıp pil ile test edildi çalışıyor (yanında 2 adet 18650 li-ion pil ve 4056 şarj modülünden yapılmış mini şarj aleti hediye)
Banggoodda şuan 1950tl olup vergilerde %30 ila %40 çıkacaktır mümkün olduğunca uyguna bırakmaya çalışıyorum fakat pazarlık payı vardır 2299tl

Diatone Mamba f405 f40 Stack yanında smoke stopper ile verilecektir. Uçuş kontrölcüsü yazılımı güncellenmiştir. Sadece motor padlerine soldex marka lehim atıldı (fotoğrafta gözüküyor gayet temiz ve parlak) şuan banggoodda 1476tl ve vergiler %30 %40 arası gelecektir acil satılık olduğu için 1350 tl pazarlık payı vardır.

Caddx Ant Fpv Kamera yanında osd boardı ile verilecektir herhangi 5'' bir frame ile kullanabilir siniz. banggoodda 350tl + vergi mümkün olduğunca uygun tutuyorum 425tl pazarlık payı vardır.

Mark 4 5'' Frame Aliexpressden readytosky satıcısından alındı kaliteli bir klondur (kullanıcıların genel yorumu) şuan readytosky satıcısında 500tl + 50 tl shipping ile satılmaktadır bunu da uygun tutmaya çalıştım. 580 tl ufak bir pazarlık payı vardır.

Fotoğraflar: 1 2 saat içerisinde eklenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...