Silinecek - motor çalışmıyor

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes kocak

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
merhabalar model uçak yapımına başladım ama bir sıkıntım var esc ye güç verip motorun kablolarını takınca bip bip diye ses çıkarıyor ve dönmuyor esc e neredeyse hiç ısınmıyor neden kaynaklanabilir internette iki gündür arıyorum bir kaç çözüm buldum ama işe yaramadı nyardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Ali Haydar GÖK

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Kumanda ile eşleştirdin mi alıcıyı?
Gaz kolunu en yukarıya çıkararak tekrar bağlantı yapabilirsin. Kumandadaki modelde modlar karışmış olabilir. Doğru moda almayı dene. Genelde mode 2dir. Birde bir bardak çay ve hoşbeş eşliğinde kumandanın pilini bitirene kadar her tarafına gir çık. Ne ne işe yarıyormuş iyice öğren. Çok fazla ilerleme kaydedersin.

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Öncelikle, Enes her sorun icin ayri konu acma lutfen bundan sonra. Tek bir konu uzerinden kafana takilanlari sor. Ama sormadan da biraz bak. Ikinci olarak, konu actigin basligin konuyla alakasi var mi? Neden burada actin bu konuyu?

Konuyu silinmek uzere kilitliyorum, lutfen forum duzenine ozen gosterelim.

Not: Krokodil kablolarla baglanti olmaz. O kablodan gecebilecek akim o motorun dişinin kovuguna yetmez. Ayrica motor bir sekilde sabitlenmeden enerji verilmez. O motor donmus olsaydi, butun o kablolari birbirine gecirecekti ve hic yoktan kisa devre yapip esc'yi yakacakti. Belki esc de pili cekecekti ve pilin de yok yere kisa devre olacakti. Bu isi yapacaksan biraz ciddiye alarak yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...