Silinecek - Nitro motrolu uçak yapacağım yardım edin

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KayaGünay

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar merahaba ben hep elektrikli uçak uçurduğum için pek nitrolu uçaklardan anlamam bir uçak toplamak istiyorum arf kit olarak ama motor ne olsun gövde ne olsun esc kullanmalımıyız bilmiyorum biraz yardım ederseniz uzun zama önce bu işleri bıraktım şimdi geri geldim bu arda trainer bir uçak toplayacağım

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Kaya profilinde yasin 20 gorunuyor, ancak tanisma konunda 14 yazmissin. Uzun zaman once bu isleri birakmis olmani cok anlamadim...

Oncelikle, basliklarimizi bu sekilde acmiyoruz, bununla ilgili bircok uyarimiz var.

Yardim istedigin konu iki satirla ozetlenip sana sunulabilecek bir konu degil. Ustelik bu konu hakkinda hicbir sey okuyup arastirmadigin anlasiliyor. Bu durum bizim forum anlayisimiza uymuyor. Oncelikle konu hakkinda daha once yazilanlari ve kaynak konularimizi okumani tavsiye ederim. daha sonra aklina takilan seyler olursa sormaktan cekinme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...