Simulator

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba rckolik ailesi. Sizlerden aldığım güzel bilgiler dogrultusunda bende artık bir simulator kumandası ve programı sahibi olarak bu işe pro anlamda ilk baslangicimi yapmış bulunuyorum. Önümde uzun bir yol var farkındayım ama siz değerli üstad lar sayesinde hiç bir endişem yok.Teşekkürler rc kolik ve bilgilerini biz yeniler için paylaşan kiymetli arkadaşlar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Deniz Tanrıverdi

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Forumda bulamadığın bilgi olursa seve seve yardımcı oluruz! Hayırlı uğurlu olsun...

İlgi Alanı
Heli
Hayırlı olsun Halil fakat sormak istediğim küçük bir şey var. RF-7 ile elindeki USB sim kumandasını çalıştıramazsın, biliyorsun değil mi ?

İlgi Alanı
Hepsi
Hayırlı olsun Halil fakat sormak istediğim küçük bir şey var. RF-7 ile elindeki USB sim kumandasını çalıştıramazsın, biliyorsun değil mi ?
Mehmet abi ben asıl forumdan indirdigim phoenix rc 3.0 yükledim ona tanıtım kumandayi. CD içinde de var phoenix zaten.birazda görsellik katsin diye ikisini bir çekip koyduk☺sana ayrıca teşekkür ederim can alıcı konular var forumda

İlgi Alanı
Hepsi
Yalnız söyle bir sorunum var internet baglantim olmasına rağmen programdaki güncellemeler görünmüyor güncelleme yapamadım

İlgi Alanı
Heli
Halil bey hayırlı olsun, doğru yoldasınız :)
Phoenix te de güncelleme oluyor diye hatırlıyorum ama tam emin olamadım şimdi. RF de ise açılırken soruyor onu hatırlıyorum.

İlgi Alanı
Heli
Yalnız söyle bir sorunum var internet baglantim olmasına rağmen programdaki güncellemeler görünmüyor güncelleme yapamadım
Phoenix güncelleme ile ilgili epey bir paylaşım olmuştu zamanında.

Eğer mevcut konular sorunu çözmüyorsa, eski konulardan ilgili olanın altına mesajla sorununu paylaşırsan, Phoenix aktif olarak kullanan arkadaşlarımız sana yardımcı olmaya çalışılacaktır.

İlgi Alanı
Hepsi
Eskiden phoneix kendi sitesinden indirilen ek yamalar ile güncelleniyor du ama artık sitelerinde üretim durduğu için indirilme yok diyor zaten bildiğim kapattılar ama ben sana bendeki 5.0 dosyalarını göndereyim. 5.0 kur dene
Çok teşekkür ederim bilgileriniz için 👍

İlgi Alanı
Heli
Eskiden phoneix kendi sitesinden indirilen ek yamalar ile güncelleniyor du ama artık sitelerinde üretim durduğu için indirilme yok diyor zaten bildiğim kapattılar ama ben sana bendeki 5.0 dosyalarını göndereyim. 5.0 kur dene
Doğru dedin Mustafa :thumbup: Bu basit noktayı ben de atlamışım ;D

Sana zahmet bana da gönderir misin. Malum sonradan soran çok olacak :)