Sınırlı bütçe ile kumanda seçimi konusunda yardım

İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar.
Zmr 250 multi için Radiolink t6ehp-e ve Flysky is6 arasında kararsız kaldım. İki kumanda arasında hangisini tavsiye edersiniz kullanan arkadaşlar varsa tavsiyeleri bekliyorum. Tabi illaki bu iki kumanda olmak zorunda değil farklı marka ve modellerede açığım. Önemli olan düşük bütçeyle halletmek.
Kırımsız ve kayıpsız uçuşlar dilerim.

Flysky i6 çok rahat işini görür. Bütçeyi açabilirsen qx7 öneririm

eğer flysky'da karar kılarsanız şunu almanızı öneririm: irx6 kupon koduyla alırsanız 40$'a geliyor. bana kalırsa fiyatı çok iyi. kumanda 10 kanal flysky fs-i6x'in rebrandedı. yani aynısı. klonu değil. 150 lira yapıyor. yanında flysky fs-a8s alıcıyla birlikte geliyor.

Flysky i6s almaya karar verdim. Siparişi de verdim 2 hafta içinde elimde olur. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Aykut bey bende aynı kumandadan aldım bu gün elimde olur siz kullandınız mı görüşleriniz nedir öğrenebilir miyim birde çekim mesafesini öğrenmek istiyorum

İbrahim EROĞLU' Alıntı:
Aykut bey bende aynı kumandadan aldım bu gün elimde olur siz kullandınız mı görüşleriniz nedir öğrenebilir miyim birde çekim mesafesini öğrenmek istiyorum

ben bu kumanda ile açık alanda 600mt uzaklaşmıştım çalışmaya devam ediyordu, daha fazla ileriye gitme ihtiyacı hissetmediğim için, maksimum mesafesi için pratik olarak bir yorum yapamayacağım.

Ama bu kumanda RC dünyasının en ekonomik ve iş görür kumandalarından biri. Bir multikopterci yorumudur :)

yorum için teşekkür ederim sevindim kumanda 5 dk önce elime geldi alt tarfında iki tuş var tam ateş etmelik :D onlar ne işe yarıyor acaba

İbrahim EROĞLU' Alıntı:
yorum için teşekkür ederim sevindim kumanda 5 dk önce elime geldi alt tarfında iki tuş var tam ateş etmelik :D onlar ne işe yarıyor acaba
Sağdakiyle silah seçiyorsun soldaki de ateş ediyor[emoji16] [emoji16]

Kullanım kılavuzu okumaya başlama zamanı derim size.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrb DIY quadcopter drone toplama işinde tek tek parçaları belirledim sıra geldi kumandaya , 3-Axis Gimbal ve kamera olacak sistemimde bunun için en uygun kamera hangisi, fiyat/performans açısından isteklerime cevap verebilcek araştırmalarımda karşıma gelenler şunlar neden tercih etmeliyim ve sıralama yapabilirmisiniz ?

Turnigy 9X
FrSky Taranis X9D Plus
Flysky FS-i10
Radiolink AT9

yada farklı önerileriniz ?

murat eymen' Alıntı:
mrb DIY quadcopter drone toplama işinde tek tek parçaları belirledim sıra geldi kumandaya , 3-Axis Gimbal ve kamera olacak sistemimde bunun için en uygun kamera hangisi, fiyat/performans açısından isteklerime cevap verebilcek araştırmalarımda karşıma gelenler şunlar neden tercih etmeliyim ve sıralama yapabilirmisiniz ?

Turnigy 9X
FrSky Taranis X9D Plus
Flysky FS-i10
Radiolink AT9

yada farklı önerileriniz ?
Kumanda lar bölümünü incelediniz mi?

Siz hangisini belirlediniz kafanızda?

Verdiğin listede 50$ lık kumanda da var, 210$lık olan da, bütçeniz ne kadar?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50USD lik kumanda 220 USD kumandanın yuzde seksen işini görüyorsa tabiki 50 USD ama dağlar kadar fark var , kullan at gibi bişey olcaksa boştan yere 50 USD tercih etmem , TURNINGY 9X fiyat performans iyi gibi sonucta sistemimde gimbal vs olacak en az 6 channel olmalı