site ile ilgili öneriler

tarantula901

Yeni Uye
1:sitenizdeki hava durumu bolumundekı hava durumu alanını ortalayın bence center kodunu kullanın

2: sitenizdeki herhangı bır konunun ıcındeyken yenı konu butonu ekleyın herkes ıcın faydalı bırsey olacaktır dıye dusunuyorum

Ynt: site ile ilgili öneriler

mehmet' Alıntı:
1:sitenizdeki hava durumu bolumundekı hava durumu alanını ortalayın bence center kodunu kullanın

2: sitenizdeki herhangı bır konunun ıcındeyken yenı konu butonu ekleyın herkes ıcın faydalı bırsey olacaktır dıye dusunuyorum
1. guzel fikir aklıma gelmemişti. En yakın zamanda hemen düzelteyim. :thumbup:

2. Yeni konu butonu vardı. Ben dahil diğer arkadaşlarımız için pek pratik gelmedi. Hatta bazen yanıt ile karıştırma durumları oldu. Bu nedenle ben de iptal ettim :laugh:

Yorumlar için ayrıca teşekkür ederiz Mehmet Bey :saygilar:

site ile ilgili öneriler

Yanıt bölümündeki :(p işaretin birde yukarı doğru olanını koyabilme şansımız varsa süper olur. Hep gözüm onu arıyor :D

site ile ilgili öneriler

Bulut' Alıntı:
Yanıt bölümündeki :(p işaretin birde yukarı doğru olanını koyabilme şansımız varsa süper olur. Hep gözüm onu arıyor :D
Tamam bakalım güzel bir şey bulabilecek miyiz. Şahsen onun yerine %p ya da :thumbup: kullanıyorum :D

site ile ilgili öneriler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tamam bakalım güzel bir şey bulabilecek miyiz. Şahsen onun yerine %p ya da :thumbup: kullanıyorum :D

:D haaahaha :D

site ile ilgili öneriler

Sitenin yazı karakterleri çok ince..Okumakta zorluk çekiyoruz..Anasayfadaki resim görüntüsü daha kaliteli olabilir..Görsel anlamda siteyi daha geliştirebilirsiniz.Emeğinize sağlık

site ile ilgili öneriler

FERHAT GÜLPAK' Alıntı:
Sitenin yazı karakterleri çok ince..Okumakta zorluk çekiyoruz..Anasayfadaki resim görüntüsü daha kaliteli olabilir..Görsel anlamda siteyi daha geliştirebilirsiniz.Emeğinize sağlık
Seneye planda daha güzel bir tema ile yolumuza devam etmek var, bakalım ilerleyen zamanlar ne gösterecek. Görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz ;)

site ile ilgili öneriler

son konular bölümünün yazı karakteri bold olmuş, eskisi iyiydi sanki :)

buna da alışırız zamanla.

site ile ilgili öneriler

Rasim Öztürk' Alıntı:
son konular bölümünün yazı karakteri bold olmuş, eskisi iyiydi sanki :)

buna da alışırız zamanla.
Rasim son konular kısmını 3-4 ay once değiştirmiştik yeni degil ki :) safari da normal gözüküyor da internet explorer bild gözüküyor. Müsait bir zamanda duzeltecegim aklimda :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

site ile ilgili öneriler

Bu konudan habersizdim, gördüm sevindim. İki ayrıntı var aklımda. Birincisi mesajı beğen butonu mesajın en üstünde olduğundan, eğer mesaj uzunsa (ürün incelemelerde olduğu gibi) mesajı okuyup bitirdikten sonra beğenmek için en üstüne çıkmak gerekiyor. Eğer mesaj konunun ilk mesajı değil de aradaysa doğru mesajı bulmak zor oluyor, özellikle benim gibi genelde fare kullanmayanlar için. İkincisi tapatalk ile ilgili, tapatalk ios versiyonunda mesajı beğen yerine teşekkür et çıkıyor. Sadece bana mı özel yoksa geneli öyle mi bilemiyorum, ama teşekkürden ziyade beğeni daha kullanışlı gibi geliyor bana. Arz ederim :D

site ile ilgili öneriler

Öncelikle önerilerini ve fikirlerini bizlerle paylaştığın için teşekkürler Emre %p Tek tek cevap vermeye çalışayım :

Emre Kaman' Alıntı:
Bu konudan habersizdim, gördüm sevindim. İki ayrıntı var aklımda. Birincisi mesajı beğen butonu mesajın en üstünde olduğundan, eğer mesaj uzunsa (ürün incelemelerde olduğu gibi) mesajı okuyup bitirdikten sonra beğenmek için en üstüne çıkmak gerekiyor. Eğer mesaj konunun ilk mesajı değil de aradaysa doğru mesajı bulmak zor oluyor, özellikle benim gibi genelde fare kullanmayanlar için.
Bu benim de aklıma geldi, tıpkı VBulletin kullanan diğer forumlarda olduğu gibi. Ama ne yazık ki bizim kullandığımız şablonda hazır bu şekil bir uygulama yok. Uğraşılsa belki yapılır ama bana zor geldi ve bir türlü de zaman bulup kendim yapmayı deneyemedim :-\

Emre Kaman' Alıntı:
İkincisi tapatalk ile ilgili, tapatalk ios versiyonunda mesajı beğen yerine teşekkür et çıkıyor. Sadece bana mı özel yoksa geneli öyle mi bilemiyorum, ama teşekkürden ziyade beğeni daha kullanışlı gibi geliyor bana. Arz ederim :D
Bu konu benim de en çok şikayetçi olduğum bir durum. Hatta bu konu da Tapatalk benden önce epey bir istek gelmiş. Sorun şu ki bizim kullandığımız SMF platformda tek bir teşekkür uygulaması var ve herkes onu kullanıyor. Bu yüzden Tapatalk bunu uygulamasına dahil etmiş. Ama ayni durum Beğen için geçerli değil ne yazık ki. En az 10 tane farklı beğen modu var. Bu yüzden Tapatalk bunlarla teker teker uğraşmamak adına begen özelliğini kendine entegre etmiyor ne yazık ki :'(

site ile ilgili öneriler

abi izninle bir öneride ben yapmak istiyorum.
Herhangi bir konuda oturum açılmadan misafir durumundayken, kullanıcı adıyla foruma giriş yapıldığında, doğrudan ana sayfaya yönlendirme yapmadan, herhangi bir hoşgeldiniz pop-up vb bir mesaj çıktıktan sonra içinde olduğumuz sayfada kalabilmeliyiz.