Skookum SK 720 + GPS Back To Home Testi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Geçtiğimiz hafta testini yaptığımız diğer ürün de "Skookum SK 720 + GPS" ünitesinin "Back To home / Eve Geri Dönüş" özelliği oldu. Bu uçuştaki başarısı sonrası diğer uçuşta ters uçarken test yaptık ama kameranın pili bittiği için ne yazık ki o uçuşu sizinle paylaşamıyoruz. :(

Buyrun test videomuz %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi ellerinize sağlık, hem senin, hem Türker'in. Hem ünitenin, hem de modelin ayarlarının tertemiz olduğunu gördüm. X5 ile bir miktar eğlenmeye başladık ama X7 ile birbirimize mesafeliydik, boyutu korkutuyordu beni. Artık daha samimi oluruz gibime geliyor :)

Emre Kaman' Alıntı:
Abi ellerinize sağlık, hem senin, hem Türker'in. Hem ünitenin, hem de modelin ayarlarının tertemiz olduğunu gördüm. X5 ile bir miktar eğlenmeye başladık ama X7 ile birbirimize mesafeliydik, boyutu korkutuyordu beni. Artık daha samimi oluruz gibime geliyor :)
Esas biz teşekkür ederiz Emre :thumbup: Bizlere bu imkanları sunup hep beraber eğlenme ve test etme fırsatımız oldu ;) Model gerçekten şahane ayarlanmış, sistem tıkır tıkır gayet başarılı bir şekilde çalışıyor :halay:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Daha önceki çekimler sırasında yaşanan tecrübelere istinaden emin olayım demiştim :lollol: :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Daha önceki çekimler sırasında yaşanan tecrübelere istinaden emin olayım demiştim :lollol: :lol:

O sırada az duyuluyor ama modelin sahibi Emre Kaman; "şu anda bilmiyorum ne yaptığını :laugh: "

[emoji2] valla guzel bir ucus olmus ozellikler ben elimde cay ile pür dikkat modeli izliyomusumm

Üniteler çıktı mertlik bozuldu. :laugh:

Emre kardeşimizin Gaui filosuna baktıkça içimde Gaui aşkı gıpraşmaya başladı. ;D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Emre kardeşimizin Gaui filosuna baktıkça içimde Gaui aşkı gıpraşmaya başladı. ;D

Tevfik abi gel şu aşkı masaya dökelim, birtane Gaui nikahlıyalım sana ;D ;D

X7 biraz büyük gerçekten, biraz da ürkütücü. Ama x5 iyi gider. Skookum düşünürsen danışacağın kişiler belli, negüzel ayarlanmış model :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Tevfik abi gel şu aşkı masaya dökelim, birtane Gaui nikahlıyalım sana ;D ;D

X7 biraz büyük gerçekten, biraz da ürkütücü. Ama x5 iyi gider. Skookum düşünürsen danışacağın kişiler belli, negüzel ayarlanmış model :)

Elimdekilerle bu yazı çıkarayımda , indirim sezonunda x5 den başlarız inş.

Tamer yakınımda tek sen varsın Gaui kullanan bıktırırım artık seni. :p :D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Tevfik abi kesinlikle pişman olmazsın. Üçünü de birbirinden çok seviyorum. Model değil, tank bunlar. Alanda X7'nin ana dişlisine bakıp şaşırdı arkadaşlar :D

SK 720 GPS SAYESİNE RAHATÇA HELİYİ GÜN BATIMI HATTA IŞIĞIN AZ OLDUĞU YERLERDE BİLE KORKUSUZCA UÇABİRSİNİZ. 1,5 YIL KULLANDIM. AZ EKMEĞİNİ YEMEDİM.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Elimdekilerle bu yazı çıkarayımda , indirim sezonunda x5 den başlarız inş.

Tamer yakınımda tek sen varsın Gaui kullanan bıktırırım artık seni. :p :D

Abi nedemek herzaman :)

Emre Kaman' Alıntı:
Emre valla ben pek birşey yapmadım. Zaten uçuşun büyük bir bölümünde elim sticklere bile değmiyordu. :laugh: Yalnız X7'de gerçekten büyük kuş, böyle insana doğru kafayı çevirip yaklaşmaya başlayınca insana bir ürperti gelmiyor değil. :lollol:

Ama maşallah hem model, hem ünite, ayarlar falan herşey çok güzel. :halay: :halay: :yuppi:

X7 ile gayet içli dışlı olacağınıza hiç süphem yok. :thumbup:

Anlaşılan sadece Rasimi banlamak yetmez. Bence Forum komple kapatılmalı... :laugh:

Bunda benim bi katkım yok. Zengin işi ünite zaten :laugh:

Yine de ünite+gps kaybolup giden modelin toplam bedelinden ucuz, o yüzden Emre abiye de hak veriyoruz :)