Skyrc 6X80+ şarj cihazı kutu açma

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, daha önce sözünü ettiğim ve siparişini verdiğim Skyrc'nin 6X80+ şarj cihazı dün elime ulaştı ve bir kutu açma videosu çektim. Pek güzel olmadı ama, tek başına bu kadar oldu. İdare edin!...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hayırlı olsun,güle güle kullanın :)

Hayirli olsun guzel secim yaptiniz.
Video paylasim icin ayrica tesekkurler

Öncelikle video çok güzel olmuş abi, ellerine sağlık daha ne olsun :thumbup: :bravo:

Bu sene Noel baba sana hediyeyi erken getirmiş galiba :laugh: :D ama hediye güzel. Küçük kompakt ve oldukça iş görecek kaliteli bir şarj cihazı :halay: İyi günlerde keyifle kullanman dileğiyle.

Ynt: Skyrc 6X80+ şarj cihazı kutu açma

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Güle güle kullanın Ömer Bey, hayırlı olsun.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler arkadaşlar! Daha iyileri sizlerin olsun. En kısa zamanda bir ürün inceleme şart oldu!

Ömer abi güle güle kullan

Teşekkür ederim arkadaşlar! Bu arada mesaj alınmıştır. Söz, iki satır bir şeyler yazacağım, ama şu ana kadar öyle aman aman kullanma fırsatım olmadı!

Ömer abi hayirli ugurlu olsun Güle güle kullan.
bende sarj arayislari icerisindeyim gyzel bir referans oldu %p

Kutu açılımı ve Detaylı anlatım güzel fakat memnunmunuz kaliteli bir Lipo pili güvenerek bu şarj cihazıyla şarj edebilirmiyiz bu detaylarıda verirseniz daha aydınlatıcı oluruz şarj cihazı alacak olan arkadaşların Kafasında soru işareti kalmamış olur diye düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim...