Slm

esudur

Profilimemi Baktın Teıekkürler
Web sitesi
forum.diyabetrehberim.com
bir kaç video izledim ilgimi çekti biraz pahalı bir hobi fakat elektronik tutku olunca işler değişiyor bakalım görüp öğreneceğiz TEŞEKKÜRLER

Slm

"Simcity" şehrinden gelen sayın "Esudur" bey. Aramıza hoşgeldin diyelim.

Burada eğer takılırsan, birbirimize gerçek isimlerimiz ile hitap ettiğimizi göreceksin.

Profil'de şehir sormamızın da bir nedeni var, yoksa sadece meraktan değil, bunu da özellikle belirtmiş olalım ;)

Slm

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
"Simcity" şehrinden gelen sayın "Esudur" bey. Aramıza hoşgeldin diyelim.

Burada eğer takılırsan, birbirimize gerçek isimlerimiz ile hitap ettiğimizi göreceksin.

Profil'de şehir sormamızın da bir nedeni var, yoksa sadece meraktan değil, bunu da özellikle belirtmiş olalım ;)

SİMCİTY nereye düşüyor? :eek:

Slm

Hadi bu geyigi de ben yapayim;

Asagi simcity mi? Yukari simcity mi?

Bi de bizim arkadas var, İsildur. Tanir misin?

Slm

Emre Kaman' Alıntı:
Hadi bu geyigi de ben yapayim;

Asagi simcity mi? Yukari simcity mi?

Bi de bizim arkadas var, İsildur. Tanir misin?

Samsunda / Çarşamba ilçesi var bilen vardır belki orada ilçenin ortasından bir ırmak geçer ki adı yeşil ırmak halk yerel dille Aşşağı ökçe'denmi... Yukarı Ökçe'denmi Diye sorarlar Bi an o geldi aklıma BEN YUKARISINDANIM :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Slm

esudur' Alıntı:
Samsunda / Çarşamba ilçesi var bilen vardır belki orada ilçenin ortasından bir ırmak geçer ki adı yeşil ırmak halk yerel dille Aşşağı ökçe'denmi... Yukarı Ökçe'denmi Diye sorarlar Bi an o geldi aklıma BEN YUKARISINDANIM :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Budur yani diyorsun, işinize gelirse... :saygilar: