SM 600 Simülatör Kumandası

aHMet006

Yeni Uye

SM 600 SİMİLATÖR 6 KANAL kumandası)

Arkadaşlar bu kumandayı alsam model uçak uçurmama yardımcı olabilecek bir simülatör kumandası mıdır?THK da aylardır yok.Kumanda.

Simülatör Kumandası

Ahmet bey ust menude bulunan ARA kismi cok isinize yaracaktir ;)

Bu kumandayı kullanıyorum ve pek sıkıntı yaşamadım ama diğer alıp memnun kalmayan arkadaşlar var bildiğim kadarıyla ama sorun neydi bilmiyorum bulabilirsen bence işini görür.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Paki arkadaşlar simülatör kısmınızı inceledim öncelikle teşekkür ederim.Bende aero fly programı var bu programa uygun değil mi SM600 Sim Kumandası.İllaki kumandanın üzerindeki programlar mı olacak üzerindeki yazan programların dışında program çalıştırmıyor mu?

Yanılmıyorsam çalışıyor deneyebilirsiniz A.P. D yazan olması lazım. eğer kumandanız yoksa ben kurar denerim.

Teşekkürler gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz.Kumandayı yeni sipariş ettim.Hafta içerisinde gelecek oyüzden geldiğinde hemen kullanmak istiyorum bir an önce bu uçaklardan uçurmayı hedefliyorum.

ahmet hocam siteyi vermeniz iyi olmuş, bende arıyordum kumanda. siz üründen memnun kalırsanız bende alayım?

yurt dışı fiyatına ama kalite olarak bence değmez. ama hiç olmamasından iyidir eğer gelmesini beklerseniz banggood dan aşağıdaki ürünü tavsiye ederim.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Yanılmıyorsam çalışıyor deneyebilirsiniz A.P. D yazan olması lazım. eğer kumandanız yoksa ben kurar denerim.
Mustafa Hocam zaman bulup kurarsan ve nasıl ayarlarının yapıldığını nasıl kullanır hale nasıl geldiğini hiç deneyimi olmayanların anlayabileceği bir şekilde açıklarsan çok ikrama geçer.

Ahmet UZUN' Alıntı:
Mustafa Hocam zaman bulup kurarsan ve nasıl ayarlarının yapıldığını nasıl kullanır hale nasıl geldiğini hiç deneyimi olmayanların anlayabileceği bir şekilde açıklarsan çok ikrama geçer.
Ahmet Bey tamamadır kayıt işlemini bitirdim videoyu düzenleyip ayrı bir konu olarak paylaşacağım
bu arada siz indirmek isterseniz torrent linkini paylaşıyorum

Ekli dosyalar

• simulasyon.torrent
    24.3 KB · Görülme: 9

Çok teşekkür ederim.Çok makbule geçecek.Video çok işe yarayacak.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
yurt dışı fiyatına ama kalite olarak bence değmez. ama hiç olmamasından iyidir eğer gelmesini beklerseniz banggood dan aşağıdaki ürünü tavsiye ederim.

Merhabalar, bende Mustafa Bey'in önerdiği bu kumandayı sipariş ettim bugün. Bakalım kaç günde gelecek.

onurozturk2002' Alıntı:
Merhabalar, bende Mustafa Bey'in önerdiği bu kumandayı sipariş ettim bugün. Bakalım kaç günde gelecek.
Onur bey ben kullanmadım ama mantık olarak en iyi secenek gibi görünüyor geldiğinde deneyimlerini bizlerle paylaşmanın rica ederim şimdiden hayırlı olsun

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Merhabalar, uzun zaman bekledikten sonra kumandam bugün elime ulaştı. Yaklaşık 10 gün kadar gümrükte bekledi. Bugün Ptt ile teslim aldım.
Eve gelip RF 7'i kurduktan sonra aşağıda ki resim gibi bir hata alıyorum. Sizce bunun sebebi nedir?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol