Video Sörfçüler ile beraber

Ama bu kadar da olmaz ki :D Bir gün dağlarda, ertesi gün denizde ;D Şimdi giden var, gidemeyen var :lollol::lol:

Şaka bir yana güzel bir muzikle, seyretmesi oldukça rahatlatıcı güzel bir çalışma daha ortaya çıkmış, ellerine sağlık Murathan :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Murathanaksoz
Ama bu kadar da olmaz ki :D Bir gün dağlarda, ertesi gün denizde ;D Şimdi giden var, gidemeyen var :lollol::lol:

Şaka bir yana güzel bir muzikle, seyretmesi oldukça rahatlatıcı güzel bir çalışma daha ortaya çıkmış, ellerine sağlık Murathan :thumbup:
Haha abi çok sağ olasın nerede serserilik ben oradayım =D

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzel görüntüler çekmişsiniz, kırımsız uçuşlar dilerim hocam.

Ağzımdan aldınız hocam, tükenmişlik sendromuna girmek üzereyim :) Quadı tamamlayıp yazlığa gideceğim günü iple çekmeye başladım :D

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Çok güzel görüntüler çekmişsiniz, kırımsız uçuşlar dilerim hocam.

Ağzımdan aldınız hocam, tükenmişlik sendromuna girmek üzereyim :) Quadı tamamlayıp yazlığa gideceğim günü iple çekmeye başladım :D
Keyifli keyifli uçun en kısa zamanda inşallah :)

Uçuş alanı neresi acaba?
Selamlar :) Burası Anamurium Antik Kenti sahili normalde burada bırakın uçmayı kalabalık halde girmek bile yasak. Ören bölgesi :) Nasıl izin aldın derseniz spor kulübümüz burada yarış düzenledi o kadarını söyleyim :)