Video Sörfçüler ile beraber

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ama bu kadar da olmaz ki :D Bir gün dağlarda, ertesi gün denizde ;D Şimdi giden var, gidemeyen var :lollol::lol:

Şaka bir yana güzel bir muzikle, seyretmesi oldukça rahatlatıcı güzel bir çalışma daha ortaya çıkmış, ellerine sağlık Murathan :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Murathanaksoz

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Ama bu kadar da olmaz ki :D Bir gün dağlarda, ertesi gün denizde ;D Şimdi giden var, gidemeyen var :lollol::lol:

Şaka bir yana güzel bir muzikle, seyretmesi oldukça rahatlatıcı güzel bir çalışma daha ortaya çıkmış, ellerine sağlık Murathan :thumbup:
Haha abi çok sağ olasın nerede serserilik ben oradayım =D

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Onur

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Çok güzel görüntüler çekmişsiniz, kırımsız uçuşlar dilerim hocam.

Ağzımdan aldınız hocam, tükenmişlik sendromuna girmek üzereyim :) Quadı tamamlayıp yazlığa gideceğim günü iple çekmeye başladım :D

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Çok güzel görüntüler çekmişsiniz, kırımsız uçuşlar dilerim hocam.

Ağzımdan aldınız hocam, tükenmişlik sendromuna girmek üzereyim :) Quadı tamamlayıp yazlığa gideceğim günü iple çekmeye başladım :D
Keyifli keyifli uçun en kısa zamanda inşallah :)

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Uçuş alanı neresi acaba?
Selamlar :) Burası Anamurium Antik Kenti sahili normalde burada bırakın uçmayı kalabalık halde girmek bile yasak. Ören bölgesi :) Nasıl izin aldın derseniz spor kulübümüz burada yarış düzenledi o kadarını söyleyim :)