Spektrum DX8 GEN2 (Black Edition) Kutu Inceleme - Unboxing

Safak ALTINTAS

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar acemiyiz ama sofrada bizim de tuzumuz olsun dedik.
Spektrum DX8 GEN2 Black Edition kumanda kutu açılım video mu (aslında video bahane), içimdeki heyecanımı ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. :D
Değerli forum yöneticilerimiz video üzerinde hertürlü oynama vs yapabilir. Elimden geldiğince :RCKolik: reklamı da yapmaya çalıştım :coolxf:

Ürün Linki :
Fiyatı : ~240$ + 40$ kargo

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Şafak, güzel günlerde keyifle kullan. [emoji106]

tapatalk ile gönderildi

Güle güle kullan şafak... Detaylı bilgilendirmeler için teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güle güle kullanın muhtemelen benim de alacağım bir kumanda kendileri :coolxf:

Hayırlı olsun Şafak kardeşim %p :thumbup:

Bence gayet guzel olmus. Onemli olan sey teknik detay kadar samimiyet ve ictenlik ki videoda bunlar yeterince var zaten :thumbup:

Hem forum ismi hem de sahsi isimlerimiz gectigi icin de ayrica Tesekkurler :RCKolik:

Bu yeni nesil DX8 eksigi yok, fazlasi var. Bu yuzden bence yillarca memkun kalarak kullanacagim guzel bir tercihde bulundun ;) Tekrar hayirli ugurlu olsun, guzel gunlerde zevkle kullan insallah %p

Şafak da alçakgönüllü bir arkadaşımız :) Mis gibi unboxing videosu çekmiş, paylaşmış, fotoğraflarla süslemiş, çok temiz akıcı bir şekilde konuşmuş, anlatmış... Daha ne olsun :bravo:

İzlerken ceketin düğmelerini ilikleyesim geldi ne yalan söyleyeyim, bizim videolarda çok geyik oluyor zaman zaman ;D Sende ise ürünü ön plana çıkarıp fazla gevezelik yapmadan, net bir şekilde ortaya koymuşsun herşeyi... Paylaşım için teşekkür ederiz %p

Kumanda da hayırlı olsun, spektrum zaten iyidir. Bir de bununla gelen switch assignment ve yüksek çözünürlüklü ekran falan güzel gelişmelerdi...

Şafak hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. :saygilar:

Hayırlı olsun. Spektrumun bu yeni halini ben de çok beğeniyorum.
Beğenmediğim iki şey var ama onlar da önemsiz şeyler.
Birincisi Kumanda yumurta muamelesi görmüş
İkincisi ise bana Turnigy 9XR yi hatırlatan plastik tutamak ve mavi renk ekran

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

tapatalk ile gönderildi

Çok teşekkür ederim abi. :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

tapatalk ile gönderildi

Çok teşekkür ederim abi :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Güle güle kullanın muhtemelen benim de alacağım bir kumanda kendileri :coolxf:

Teşekkürler :) %p

Ekrem YEŞİL' Alıntı:
Hayırlı olsun Şafak kardeşim %p :thumbup:

Teşekkür ederim abi :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence gayet guzel olmus. Onemli olan sey teknik detay kadar samimiyet ve ictenlik ki videoda bunlar yeterince var zaten :thumbup:

Hem forum ismi hem de sahsi isimlerimiz gectigi icin de ayrica Tesekkurler :RCKolik:

Bu yeni nesil DX8 eksigi yok, fazlasi var. Bu yuzden bence yillarca memkun kalarak kullanacagim guzel bir tercihde bulundun ;) Tekrar hayirli ugurlu olsun, guzel gunlerde zevkle kullan insallah %p

Mehmet abi olumlu yorumun için teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim :D

Kumanda da dediğin gibi abi inş senelerce idare edecektir beni buna eminim. Zaten en az bi 1 sene öyle dolapta duracak gibi görünüyor bu işi öğrenip büyük model alana kadar ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şafak da alçakgönüllü bir arkadaşımız :) Mis gibi unboxing videosu çekmiş, paylaşmış, fotoğraflarla süslemiş, çok temiz akıcı bir şekilde konuşmuş, anlatmış... Daha ne olsun :bravo:

İzlerken ceketin düğmelerini ilikleyesim geldi ne yalan söyleyeyim, bizim videolarda çok geyik oluyor zaman zaman ;D Sende ise ürünü ön plana çıkarıp fazla gevezelik yapmadan, net bir şekilde ortaya koymuşsun herşeyi... Paylaşım için teşekkür ederiz %p

Kumanda da hayırlı olsun, spektrum zaten iyidir. Bir de bununla gelen switch assignment ve yüksek çözünürlüklü ekran falan güzel gelişmelerdi...

Rasim değerli yorumun için çok teşekkürler. Sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan böyle güzel yorumlar almak gerçekten çok keyif verici :)

ahmet atıcı' Alıntı:
Şafak hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. :saygilar:

Teşekkür ederim abi :saygilar:

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun. Spektrumun bu yeni halini ben de çok beğeniyorum.
Beğenmediğim iki şey var ama onlar da önemsiz şeyler.
Birincisi Kumanda yumurta muamelesi görmüş
İkincisi ise bana Turnigy 9XR yi hatırlatan plastik tutamak ve mavi renk ekran

Teşekkür ederim abi. :)
Plastik tutamak bana çok kötü gelmedi, böyle kaliteli kumanda daha önceden kullanmadığım için olsa gerek ;D

Öncelikle tekrar hayırlı uğurlu olsun Şafak. :thumbup:

Video bence gayet güzel olmuş, eline sağlık. :hoppa: Ürünü gördük, bilgi aldık, heyecanı hissettik daha ne olsun. :halay: Özellikle en zoru olan süreyi kısa tutup konunun özünden uzaklaşmamayı çok güzel ayarlamışsın bence. :bravo: Rasim'in söylediği gibi biz onu genelde pek beceremiyoruz. :laugh: Özetle gayet güzel bir unboxing videosu olduğunu düşünüyorum. %p

Videonda Rckolikten, benden ve Mehmet abiden bahsetmişsin bu inceliğin için de ayrıca teşekkürler. :RCKolik:

Kumandaya gelirsek şahsen ben çok doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. :agreed: Görsel kısmı elbette zevk meselesi ama bence gayet şık bir kumanda. :coolxf: Özellik olarakta son derece donanımlı bir cihaz. Tahmin ediyorum fiyatıyla ve donanımıyla piyasada talep görecek ve tercih sebebi olacak ürünlerden olacaktır.

Güzel günlerde kullanmanı dilerim. :saygilar:

Hayırlı olsun Şafak. Güle güle kullan.. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Öncelikle tekrar hayırlı uğurlu olsun Şafak. :thumbup:

Video bence gayet güzel olmuş, eline sağlık. :hoppa: Ürünü gördük, bilgi aldık, heyecanı hissettik daha ne olsun. :halay: Özellikle en zoru olan süreyi kısa tutup konunun özünden uzaklaşmamayı çok güzel ayarlamışsın bence. :bravo: Rasim'in söylediği gibi biz onu genelde pek beceremiyoruz. :laugh: Özetle gayet güzel bir unboxing videosu olduğunu düşünüyorum. %p

Videonda Rckolikten, benden ve Mehmet abiden bahsetmişsin bu inceliğin için de ayrıca teşekkürler. :RCKolik:

Kumandaya gelirsek şahsen ben çok doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. :agreed: Görsel kısmı elbette zevk meselesi ama bence gayet şık bir kumanda. :coolxf: Özellik olarakta son derece donanımlı bir cihaz. Tahmin ediyorum fiyatıyla ve donanımıyla piyasada talep görecek ve tercih sebebi olacak ürünlerden olacaktır.

Güzel günlerde kullanmanı dilerim. :saygilar:

Çok teşekkür ederim abi :) Sizlerden bu güzel yorumları duymak çok güzel. :D
Kumanda gerçekten fiyat-performans olarak beni çok cezbetti, hemen aldım :)

oguzhannn' Alıntı:
Hayırlı olsun Şafak. Güle güle kullan.. %p

Çok teşekkür ederim Oğuzhan kardeşim :)

Şafak kusura bakma geç yazabildim , yeni kumandan hayırlı mübarek olsun , güle güle kullan kardeşim... :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Şafak kusura bakma geç yazabildim , yeni kumandan hayırlı mübarek olsun , güle güle kullan kardeşim... :thumbup:

Çok teşekkür ederim Hakan abi. :)
Daha ne büyük bir modelimiz var ne FBL var, bi ucundan başlayalım dedik bakalım. Dolapta 1 sene dursun diye kumanda aldırıyor bu hobi adama ;D O bile yetiyor ama mutlu etmeye :)