SUMERONICS R/C Kumanda

Anıl Tosunlar

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
@Sumer Yamaner Abi hazır boyle bir kumanda konusu varken merak ettim , Sumeronics rc de bir kumanda yapsa ya eminim senin icin cok ta zorlayıcı bir durum olmaz hemde belki bizde faydalanırız :lol: saka bir yana hakikaten sen yaparsın be abi

@Sumer Yamaner Abi hazır boyle bir kumanda konusu varken merak ettim , Sumeronics rc de bir kumanda yapsa ya eminim senin icin cok ta zorlayıcı bir durum olmaz hemde belki bizde faydalanırız :lol: saka bir yana hakikaten sen yaparsın be abi
Sumeronics RC kumandayı yapalı seneler oldu. Lövye olarak yaptı ama mekaniği istediğin gibi değiştirebilirsin. Altı kanallı, endpoint, trim, subtrim, expo ayarlı ve 20 model hafızalı. OLED ekranlı. Konusu var forumda.

Daha ne olsun o zaman demek ki istediğimiz markalara da uyumlu olacak :saygilar::halay:

Eski bir ArtTech kumanda yeniden hayat buluyor.
Gimballer değişti.
Dört ana kanala ek iki switch kanalı var. İki analog kanal daha mümkün de kasada yer bulabilecek miyim bilmiyorum.
Ortadaki devasa düğme menü işlevleri için.
Alt bölüme minik bir ekran gelecek.
Sonuçta sekiz kanallı, OLED ekranlı, 20 model hafızalı bir basit kumanda oluyor.
Endpoint, reverse, expo ve digital trimler var. Mix yok.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eski bir ArtTech kumanda yeniden hayat buluyor.
Gimballer değişti.
Dört ana kanala ek iki switch kanalı var. İki analog kanal daha mümkün de kasada yer bulabilecek miyim bilmiyorum.
Ortadaki devasa düğme menü işlevleri için.
Alt bölüme minik bir ekran gelecek.
Sonuçta sekiz kanallı, OLED ekranlı, 20 model hafızalı bir basit kumanda oluyor.
Endpoint, reverse, expo ve digital trimler var. Mix yok.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi sen de yok diye bir şey yok. Bence mix i de ilave edersin. :):saygilar: